#2019-05-06 05:54:51 

Jedwabna

Użytkownik

Nie wiem jak u Was, ale już podczas kilku zakupów butów miałam problem z prawidłowym doborem rozmiaru. Wszystko przez fakt, że poszczególnie firmy mają różne rozmiarów, i wiele z nich nie tylko nie tylko różni się od siebie, ale przede wszystkim nie zgadza się z pomiarami danej firmy. Chciałam zapytać, jak to jest w przypadku Nike.
#2019-05-06 06:31:08 

Żółta_ciżemka

Użytkownik

Tutaj obowiązuje stała i jednolita tabela rozmiarów Nike, którą można znaleźć między innymi na https://ctxsport.com/rozmiarowka-nike/ i jest to doskonała wiadomość dla Ciebie. To co zmierzysz bez problemu dopasujesz do butów. Mimo, że Nike wypuścił na rynke sporo różnych modeli sportowych i nie tylko, to rozmiar jest pilnowany co do milimetra.
#2019-05-06 06:52:29 

Jedwabna

Użytkownik

Dobrze wiedzieć, bo czasami to człowiek nawet nie wie jak to mierzyć...
#2019-05-06 07:53:03 

Kaliningrad

Użytkownik

Sposób moje panie jest jeden i sprawdzony. Stańce stopą przy ścianie i na kartce papieru. Późnie narysujcie ołowkiem jak długa jest stopa i jest to punkt wyjściowy do dalszych zakupów i mierzenia.
#2019-05-06 08:10:28 

GajowyFaustyn

Użytkownik

Ja muszę dodać, że również w przypadku innych firm też nie ma problemu z pomiarami. Ja pamiętam jak kupowałem buty i szukałem oceny ZX Flux wraz z tabelą. Też ją znalazłem i z doborem nie było poblemów. Komentarz o ZX Flux okazał się zapewne pomocny nie tylko mi, ale wszystkim innym, którzy wtedy kupowali buty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015