#2018-01-22 22:48:02 

pionek

Użytkownik

Poszukuje żarówki jak w temacie. Ostatnio zarobiłem mandat za brak oświetlenia tablicy rejestracyjnej i chcę kupić kilka sztuk w zapasie. Według oznaczeń na żarówce jest to właśnie t10 i czegoś takiego szukam. Wiecie w jakim sklepie internetowym coś takiego znajdę?
#2018-01-23 00:51:05 

Pępek_świata

Użytkownik

Dlaczego akurat chcesz zamawiać to w internecie? W każdym sklepie motoryzacyjnym dostaniesz takie żarówki i są one na tyle tanie, że chyba nie bardzo się opłacać dokładać za przesyłkę. Swojego czasu można je było kupić nawet w takim sklepie jak castorama.
#2018-01-23 03:11:34 

pionek

Użytkownik

Owszem, bez problemu znajdę to na miejscu, tylko ostatnio jak kupiłem w sklepie niedaleko to działała ona kilka dni i się spaliła. Zresztą pytanie było dość jasno sformułowane, szukam sklepu internetowego więc proszę o jakieś konkretne namiary ;)
#2018-01-23 04:03:57 

Kaliningrad

Użytkownik

Ja najczęściej takie elektroniczne rzeczy zamawiam na ultra-elektro.pl. Jest to sklep branżowy z artykułami elektrycznymi, elektronicznymi i oświetleniem led. Według mnie mają tam bardzo bogatą ofertę a przy tym całkiem niskie ceny. Przed chwilą sprawdziłem też te twoje żarówki więc i takie drobnostki też tam znajdziesz :)
#2018-01-23 04:13:01 

ZarąbistaLenka

Użytkownik

Mąż zamontował u mnie żarówki kupione na tej stronie i jeżdżę już na nich prawie rok. Sama do domu zamówiłam tam cały komplet ledów ze sterownikiem i zasilaniem. Pracownicy sklepu są bardzo pomocni, nie to co w sklepie z oświetleniem u mnie w mieście.
#2018-01-23 04:57:44 

GajowyFaustyn

Użytkownik

Nie wiem czy nad tablicą masz jedną żarówkę, czy tak jak w moim przypadku dwie, ale pamiętaj żeby wymienić wszystkie bo te są led. Żarówki na gwint t10 12v znajdziesz na stronie https://www.ultra-elektro.pl/samochodowe-zarowki-led/207-zarowka-t10-1smd-biala-ciepla-lumenmax.html. Dużo lepsze są niż te chińczyki w marketach.
#2018-01-23 06:59:53 

pionek

Użytkownik

U mnie jest tylko jedna ale dzięki za radę. Przy okazji zamawiania kupił bym też do środka do auta takie ledy. Znajomy ma takie u siebie i jak włączy światło to normalnie jak w mieszkaniu. U mnie są jeszcze te stare żółte lampki.
#2018-01-23 08:54:51 

GajowyFaustyn

Użytkownik

No to masz tam akurat tego duży wybór. Ja wymieniłem wszystkie w środku i w miejsce postojowych dałem też takie led. W połączeniu z białymi żarówkami daje to takie efekt jak byś miał zamontowany xenon.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015