#2017-09-18 02:49:07 

Hammster

Użytkownik

Witam wszystkich. Jestem w trakcie dopełniania wszystkich formalności związanych z założeniem spółki i już teraz szukam firmy, najlepiej jakiegoś biura rachunkowego które ma w ofercie pełną księgowość. Możecie mi kogoś polecić ze stolicy? Temat bardzo pilny!
#2017-09-18 03:43:40 

pionek

Użytkownik

Jakiś czas temu sprawdzałem strony internetowe w poszukiwaniu dobrego biura które ma w ofercie prowadzenie księgi przychodów i rozchodów i trafiłem na coś ciekawego. Sprawdź sobie stronę www.1abr.pl/ksiegi-przychodow-i-rozchodow.html. Naprawdę fachowe biuro ;)
#2017-09-18 04:20:07 

CorazGrubsza

Użytkownik

Z doświadczenia mogę ci tylko powiedzieć ze lepiej naprawdę dokładnie sprawdź co piszą bo jest dużo biur tylko niektóre nie koniecznie dobrze sobie radzą z natłokiem obowiązków. Prześwietliłam w internecie stronę 1abr.pl i akurat tutaj nie znalazłam nic niepokojącego ;)
#2017-09-18 05:29:53 

Pępek_świata

Użytkownik

Wysłałem ci link do firmy z której usług ja korzystam. Jest to dość duże biuro rachunkowe i w ich ofercie na pewno też znajdziesz prowadzenie pełnej księgowości. Swoją drogą specjalnie nie zakładałem spółki ze względu na ten sposób rozliczania :P
#2017-09-18 06:10:06 

Hammster

Użytkownik

Gdybym mógł sobie wybrać to pewnie też zdecydował bym się na inny sposób ale niestety w moim przypadku tylko założenie spółki wchodziło w grę. Nie chcę a muszę.
#2017-09-18 08:01:35 

Lokalokaloka

Użytkownik

Na http://www.1abr.pl/pelna-ksiegowosc-warszawa.html tak jak już kolega wyżej pisał znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Firma prowadzi pełną księgowość w Warszawie i do tego ma bardzo wiele dobrych opinii. Wydaje mi się że to będzie dobre rozwiązanie :)
#2017-09-18 09:21:56 

Zorro

Użytkownik

Od dłuższego czasu korzystam z ich usług i mogę polecić. Nie znam nikogo od ksiąg handlowych z Warszawy kto był by tak profesjonalny w tym co robi. Jak by ktoś szukał to polecam zobaczyć na http://www.1abr.pl/ksiegi-handlowe.html. Nie ma co się rozpisywać ale naprawdę warto ;)
#2017-09-18 10:59:42 

Skompromitowana

Użytkownik

Szukałam przed chwilą podobnego tematu i jeszcze nie trafiłam żeby temat na forum był tak jednogłośny. Chyba to dobrze świadczy o tej firmie ;)
#2017-09-18 11:12:24 

AstronautkaA

Użytkownik

Akurat trafił się taki temat że zebrali się tutaj wszyscy klienci. Sama uważam że bardzo dobrze jest sprawdzać czasem takie tematy bo mimo tego że raczej częściej piszą niezadowoleni klienci to można znaleźć jakieś wartościowe informacje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015