#2016-07-29 06:26:12 

Bogna_z_Bagien

Użytkownik

Jakie sa wasze sposoby na bardziej elastyczną skórę? Używacie jakichś specjalnych kremów, czy może sięgacie po dodatkową suplementację? Podobno żelatyna pomaga przywrócić skórze większa jędrność i elastyczność, któraś z was tego próbowała?
#2016-07-29 07:12:55 

Kaliningrad

Użytkownik

Za elastyczność skóry w dużym stopniu odpowiada kolagen, także w teorii na elastyczną i jędrną skórę powinny pomagać preparaty na stawy z podwyższoną zawartością kolagenu, ale jak jest w rzeczywistości to nie wiem, ja takich rzeczy na skórę nie brałam, tylko własnie na stawy
#2016-07-29 07:34:41 

AstronautkaA

Użytkownik

Ja bym nie kombinowała z dietami cud tylko postawiła na sprawdzone kosmetyki dobrej marki.
#2016-07-29 08:17:58 

Skompromitowana

Użytkownik

Dokładnie. Kolagen na pewno pomaga, ale jak chcesz uzyskać szybki efekt napięcia skóry to najlepsze będą dobre jakościowo kremy. Ciekawą kolekcję takich kosmetyków ujędrniających i silnie nawilżających ma Bielenda kosmetyki tej firmy powstają w oparciu o naturalne, eko-logiczne surowce, także możesz je bezpiecznie stosować nawet jak Twoja skora jest delikatna i po-datna na podrażnienia. Jak w największym stopniu zalezy ci na uzyskaniu efektu napięcia i ujędr-nienia to możesz sprawdzić sobie olejki i masło ujędrniające tej marki.
#2016-07-29 11:05:29 

Kaliningrad

Użytkownik

Jeszcze wróce do tego kolagenu. Troszke poszperałem w necie i okazało sie, że rzeczywiście w żelatynie wieprzowej jest bardzo dużo tego związku i to faktycznie może pomóc na ujędrnienie skóry. Możesz też zapoznac się z produktami Litozin. Pod tym adresem masz kilka ich przykładów https://www.aptekagemini.pl/group/litozin. Co prawda w opisie nic nie ma o ujędrniających właściwościach tych suplementów, ale część z nich jest bogata w kolagen, a ten pomaga nie tylko na stawy, ale właśnie też na skóre.
#2016-07-29 12:18:31 

AstronautkaA

Użytkownik

Chcesz powiedzieć, że jak będę jadła zimne nóżki to kremy nie będą mi już potrzebne?
#2016-07-29 12:55:00 

Kaliningrad

Użytkownik

Nic takiego nie napisałem. Napisałem tylko, że zgodnie z nauką za jędrnosc skóry w dużym stopniu odpowiada kolagen, a ten znajduje się w zelatynie i wielu suplementach na stawy. Tak jak pisałem, ja tego w tym celu nie używałem i trudno mi ocenić czy rzeczywiście takie coś może się sprawdzic.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015