#2017-07-06 08:12:39 

Pralinka

Użytkownik

Już w zeszłym roku postanowiłam że kolejne wakacje mają być inne niż do tej pory. Lubię pływać statkiem i kocham morze wiec chyba najlepszą opcją będzie dla mnie rejs statkiem wycieczkowym. Postawiłam na Grecję. Myślicie, że uda się znaleźć dobrą ofertę takich wakacji? A może możecie polecić konkretną ofertę?
#2017-07-06 10:26:56 

Zorro

Użytkownik

Ja sam zastanawiam się nad tą: http://www.pasat-charter.pl/rejsy/grecja-cyklady.html. Analizowałem już różne oferty rejsów do Grecji bo tak jak ty jestem znudzony standardowymi wakacjami mnie też marzy się przemierzanie mórz :) na pewno ta oferta jest najlepsza pośród wszystkich jakie miałem okazję przegladać a było ich sporo, też z innych, sąsiednich krajów. Nie tylko pod względem finansowym, też ta firma po prostu wygląda mi na solidną i uczciwie wszystko pisze
#2017-07-06 12:26:12 

Pralinka

Użytkownik

To jest dla mnie najważniejsze, żebym była zadowolona. Cena nawet nie jest dla mnie taka bardzo ważna bo wiadomo, wakacje ma się raz w roku więc nawet jestem w stanie wydać więcej byle wszystko było ok
#2017-07-06 13:24:00 

Zorro

Użytkownik

Skoro tak to sądzę że nawet nie masz się nad czym zastanawiać. Mnie zwłaszcza urzekły trasy, widać że to jest obliczone w taki sposób żeby uczestnicy mogli zobaczyć wszystko co w Grecji najważniejsze, całą jej esencję więc na pewno jest to lepsza opcja niż tylko polecenie samolotem w jedno miejsce i siedzenie tam albo dodatkowe dopłacanie za w sumie męczące wycieczki. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie dla osób które lubią pływać, a przede wszystkim chcą naprawdę zwiedzić Grecję
#2017-07-06 14:00:52 

Pralinka

Użytkownik

Właśnie ja bardzo chcę a jak tak piszesz to jeszcze bardziej mnie zachęcasz, i do tego te zdjęcia na stronie… muszę tam plynąć i już nie mogę się doczekać, zawsze chciałam zobaczyć Milos, Kretę, Ateny… faktycznie to wszystko co jest w Grecji najlepszego, a nie tylko Korfu czy Kos, na których w sumie jest z grubsza to samo i nie za bardzo jest co zwiedzać poza piękną przyrodą
#2017-07-06 15:47:39 

Zorro

Użytkownik

Racja :) Zazdroszczę ci tych wakacji :) może ja też się na nie niedługo skuszę
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015