#2017-06-30 05:33:12 

Opalacz

Użytkownik

Witam. Mam do Was takie pytanie. Moja mama ma już bardzo poważne żylaki i zaczynam obawiać się o jej zdrowie. Niestety jest to osoba mocno otyła i z tego co się dowiedziałem standardowy zabieg usuwania żylaków nie jest tutaj specjalnie wskazany. Mówiono mi coś o zabiegu VenaSeal, który może być lepszą alternatywą. Czy ktoś coś słyszał o tym i może potwierdzić? Do tego gdzie takie zabiegi wykonują w Poznaniu?
#2017-06-30 08:22:33 

ZarąbistaLenka

Użytkownik

To jest zabieg z wykorzystaniem specjalnego kleju, który dostarczają bezpośrednio do komórek żyły. Z tego co pamiętam klej ten ma stopniowo doprowadzić do zamknięcia się tej uszkodzonej żyły, chyba znajoma coś takiego miała, pamiętam, że wszystko było OK zaraz po zabiegu.
#2017-06-30 10:19:38 

Opalacz

Użytkownik

Tak, też słowo klej mi się obiło o uszy. Wiecie gdzie to u mnie w mieście robią?
#2017-06-30 12:45:22 

Lokamil

Użytkownik

Zabieg jest praktycznie bezinwazyjny i faktycznie jest polecany osobom otyłym, choć nie tylko. Ogólnie rzecz biorąc jedyne co trzeba ttaj zrobić to wprowadzić małą sondę do żyły, to przez nią podawana jest ta specjalna substancja. VenaSeal w Poznaniu jest naprawdę profesjonalnie realizowanym zabiegiem w tej klinice http://chirurgianaczyn.pl/leczenie-zylakow/venaseal/. Polecam się zapoznać z ich możliwościami bo są bardzo imponujące. Zabiegi zawsze robione na nowoczesnych urządzeniach.
#2017-06-30 13:22:38 

Opalacz

Użytkownik

Spoko, a wiesz jak wygląda to wszystko po zabiegu? Są jakieś duże problemy?
#2017-06-30 13:37:28 

Lokamil

Użytkownik

To już lekarz dokładnie powie, ale ogólnie na pewno trzeba nosić rajstopy uciskowe przez 2 doby po zabiegu, cały czas. Potem zakłada się je w ciągu dnia prze parę tygodni, zależnie jak tam to wszystko wygląda.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015