#2017-05-28 23:42:36 

pionek

Użytkownik

Szukam sklepu online ze sztućcami jednorazowymi. Zamówienie bedzie szło hurtowo więc proszę o polecenie sklepów z dobrymi cenami i szerokim wyborem. Dodatkowo jeśli byłaby możliwość to interesują mnie mini zestawy złożone z widelca, noża i łyżki w jednym opakowaniu. Nie jest to priorytet ale nie powiem że bym się nie ucieszył :).
#2017-05-29 02:39:12 

Bogna_z_Bagien

Użytkownik

Cześć, dobrze wykonane i niełamiące się sztućce jednorazowe zamówisz tu: https://cantino.pl/Sklep/Type/ProductsList/Mode/Normal/CategoryID/INT-11/CategoryName/Sztucce. Sklep funkcjonuje już kilka lat i ma solidną renomę. Jak pracowałam w firmie kateringowej to wiekszosc wyposażenia się tam zamawiało. Z tego co sobie przypominam to były zestawy o które pytałeś ale nie mam pewności musisz poszukać. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że pomogłam.
#2017-05-29 05:18:34 

Żółta_ciżemka

Użytkownik

Podpisuję się pod opinią koleżanki. Cantino.pl jest niedrogie a sztućce naprawdę wysokiej jakości. Nie łamią się, nie krzywią pod wpływem cieplejszych potraw. Zestawiki które masz na myśli są w ofercie i zawierają dodatkowo serwetki - to tak nawiasem. Duży plus za szerokość oferty, bo z pojdemników i tym podobnych rzeczy znajdziesz wszystko, pozdro!
#2017-05-29 05:46:10 

GajowyFaustyn

Użytkownik

Co to za czasy ze wszystko jest jednorazowe. Z punktu widzenia środowiska wydaje mi się to marnotrawstwem bo chyba lepiej jest coś umyć po użyciu i wykorzystać jeszcze wiele razy niż po prostu wyrzucić. Ale największy szok zrobiły na mnie aparaty fotograficzne też jednorazowe, a jakże. Po co coś takiego? Chyba tylko żeby robić głupie prezenty znajomym albo nagrody dla podstawówkowiczów.
#2017-05-29 07:23:52 

Bogna_z_Bagien

Użytkownik

Ale kolega jest krytycznie nastawiony do świata :). Pozwól że coś ci wytłumaczę - skoro ktoś to produkuje i wykłada na to własne pieniadze zanim jeszcze ktos mu zapłaci to najwyraxniej opłaca się to kupować. Wiem że jest wiele durnych i niepotrzebnych towarów ale sztućców bym w to nie wliczała bo tu wchodzi w grę równiez higiena. Poza tym co tu dyskutować i drążyć. Są to są i tyle, nie chcesz nie kupuj.
#2017-05-29 07:46:35 

Lokamil

Użytkownik

eh.. liczyłem na filozoficzną dysputę a tu takie zbycie.
#2017-05-29 10:02:01 

Bogna_z_Bagien

Użytkownik

Nie zbycie tylko praktyczne podejście które polecam także Tobie.
#2017-05-29 11:01:33 

pionek

Użytkownik

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam. Temat do zamknięcia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015