#2017-05-24 02:02:22 

pionek

Użytkownik

Hej, prowadzę firmę remontowo-budowlaną i klienci często pytają mnie o to czy nie zamontuje im daszku szklanego nad wejściem albo zadaszenia tarasu bądź czy nie znam takiej firmy, która oferuje takie daszki szklane w Poznaniu. Polecilibyście kogoś?
#2017-05-24 04:37:39 

Herkules

Użytkownik

Szklane domy były u Żeromskiego, a Ty szklane dachy chcesz stawiac:D
#2017-05-24 05:37:40 

Skompromitowana

Użytkownik

A ty co taki dowcipny jesteś, daszki szklane i wszelkiego typu zadaszenia sa bardzo praktyczne, ochraniają przed deszczem czy śniegiem, a do tego ładnie wyglądają, chcę namówić męża na zadaszenie tarasu, podobno firma Con-Vitro oferuje najlepsze daszki szklane Poznań i okolice to głowne miejsce ich działalności. Chętnie dowiem sie więcej o tej firmie.
#2017-05-24 05:56:03 

GajowyFaustyn

Użytkownik

Łatwo te firmę znaleźć w necie. Firma działa na rynku od 1984 roku, jej założycielem jest Maciej Laskowski. Firma produkuje narózniejsze rzeczy ze szkła i oferuje ich kompleksową obróbkę, nacodzień współpracuje z takim firmami jak MORAD czy DORMAKABA, a flagową częścią asortymentu są daszki szklane Poznań to tylko jedno z wielu miast Wielkopolski, gdzie można spotkać firmowe wyroby. Na http://oferta.convitro.com.pl/oferta/produkty-ze-szkla/daszki-szklane/ sprawdzisz dostepne rodzaje szkła o grubości od 4 do 19mm.
#2017-05-24 08:15:40 

Skompromitowana

Użytkownik

Wielkie rzeczy, takich firm które oferują daszki szklane w Poznaniu jest zapewne sporo, więc nie rozumiem czemu uparliscie sie na te konkretną?
#2017-05-24 10:42:19 

CorazGrubsza

Użytkownik

Chyba warto posłuchać opini innych prawda? Tak się składa, że też zamawiałam takie daszki szklane od firmy Con-Vitro i jestem bardzo zadowolona, daszki są lekkiej konstrukcji i bardzo łatwo je się montuje, nie mówiąc juz o tym, że świetnie spełniaja swoja rolę, polecam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015