#2017-05-18 01:23:12 

Jedwabna

Użytkownik

Mam pytanie do rodziców, których dzieci chodzą do jednego z przedszkoli Montessori w Poznaniu. Czy płacicie za dodatkowe zajęcie tj. nauka języka angielskiego, nauka tańca, zajęcia umuzykalniające, warsztaty artystyczne itp.?
#2017-05-18 04:01:07 

arytmetyczna

Użytkownik

Jeśli chodzi Ci o Językowe Niepubliczne Przedszkole Montessori Mistrzowie Zabawy z Kaliskiej to większość zajęć dodatkowych jest w cenie czesnego, łącznie z wyjściami do kina, muzeum czy teatru. Z tego co się orientuję, to odpłatne są dodatkowe zajęcia indywidualne, na przykład spotkania z logopedą.
#2017-05-18 05:45:47 

Jedwabna

Użytkownik

Tak, o to przedszkole mi chodziło. Czyli za angielski się dodatkowo już nie płaci?
#2017-05-18 07:17:26 

Skompromitowana

Użytkownik

Chyba w żadnym prywatnym przedszkolu nie płaci się za dodatkowe zajęcia. Co innego w placówkach publicznych, tu płacisz za wszystko i jeszcze chcą żeby przynosić do przedszkola materiały plastyczne, maskara. Czasami żałuję, że nie posłałam dziecka do przedszkola niepublicznego. Cena praktycznie taka sama.
#2017-05-18 10:06:00 

CorazGrubsza

Użytkownik

Zajrzyj sobie pod ten adres http://www.przystanekmontessori.pl/zajecia-dodatkowe.html. Masz tam listę zajęć dodatkowych niepłatnych. Z informacji na stronie wynika, że płaci się tylko za zajęcia logopedyczne, jeśli Twoje dziecko ich potrzebuje. Reszta jest w cenie. Co ważne, przedszkole Montessori w Poznaniu to przedszkole językowe, także poziom nauczania angielskiego jest tu naprawdę wysoki. Dziecko idace do szkoły jest już dobrze zaznajomione z językiem.
#2017-05-18 10:34:28 

GajowyFaustyn

Użytkownik

Ja namawiam żonę żeby zapisać syna własnie do takiego przedszkola, ale ona twierdzi że przedszkola publiczne są lepsze i nie chce od małego robic z syna snoba Tez tak uważacie? Jak dla mnie takie myslenie jest zupełnie archaiczne
#2017-05-18 11:29:37 

arytmetyczna

Użytkownik

Nie, za angielski już nie płacisz. Tak jak napisałam wcześniej, płacisz tylko za logopedę, jeśli są to zajęcia indywidualne z dzieckiem.
#2017-05-18 13:21:20 

Jedwabna

Użytkownik

Ja nie uważam, żeby niepubliczne przedszkole było czymś złym, wręcz przeciwnie. Stąd też moje zainteresowanie ofertą takiego przedszkola.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015