#2017-05-18 07:25:03 

Pralinka

Użytkownik

Cześć forumowicze! Kochani potrzebuję informacji o gabinetach psychologicznych w Poznaniu stosujących nowoczesne terapie. Sporo dobrego słyszałam o gestalt ale nie zamykam się na inne także jeśli możecie coś polecić to proszę pisać wraz z krótkim opisem :). Pozdrowionka!
#2017-05-18 10:08:52 

Pępek_świata

Użytkownik

Gestalt jest bardzo dobrą terapią ale bardziej polegałbym na opinii psychologa czego konkretnie ci potrzeba nie zaś na co właśnie masz ochotę. Zauważam że mamy dziwną modę na chodzenie do psychologów z byle powodów po to żeby tylko pójść. Nie da się wyleczyć problemu którego nie ma.
#2017-05-18 11:23:42 

Herkules

Użytkownik

Dla Ciebie problem może nie istnieć ale uwierz mi że są osoby które tracą równowagę psychiczną przez pozornie błahe zdarzenia. Moja znajoma miała drobny wypadek, nawet samochód nie został uszkodzony bo zjechała zimą do rowu. Wpadła przez to w taką traumę że nie siada za kółko a jak już wyszło tak że musiała gdzies pojechać to przeżyła silny stres.
#2017-05-18 11:42:25 

Skompromitowana

Użytkownik

Cześć! Zgadzam się że każdy z nas inaczej przeżywa pewne wydarzenia, a kontakt z psychologem jest w dzisiejszym zabieganym świecie bardzo istotny, tak samo jak dobra psychoterapia Poznań ma bardzo dobry gabinet który szczerze polecam https://psycholog-poznan.info.pl/oferta/. Kiedy weszłam w dorosłe życie pracowałam dla 3 róznych firm, czasem nawet nie miałam czasu nic zjeść. Sądziłam że mogę tak w nieskończoność ale niestety wraz z wiekiem pojawiały się symptomy depresji, po 6 latach harówki już musiałam przystopować i zacząć się leczyć. Dziś znów jestem w formie ale o wiele bardziej o siebie dbam..
#2017-05-18 11:50:29 

Herkules

Użytkownik

Odnosząc się do twojego problemu - w takiej sytuacji bardzo mi pomogło uświadomienie sobie że dysponują pewnym ograniczonym zasobem sił i czasu i tylko odpowiednie zbilansowanie pozwoli odnieść sukces na każdym polu: rodzina, praca, miłość, hobby itd. Jeśli czemuś zanadto się poświęcimy to wszystko runie jak domek z kart i okaże się że trzeba zaczynać od nowa.
#2017-05-18 13:08:56 

Skompromitowana

Użytkownik

Amen.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015