#2017-05-12 08:34:02 

Hammster

Użytkownik

Witam, słuchajcie mam do Was pytanie. Ze względu na specyfikę swojej pracy, co jakiś czas mam do zlecenia prace zwiazane z frezowaniem metalu. Poki co zlecam te prace tak naprawde „po znajomych”, którzy mają na ten temat jakiekolwiek pojęcie. Praca ta jednak nie raz pozostawia wiele do życzenia i zastanawiam się, czy nie podjąć współpracy z jakąś profesjonalną placówką, która w ofercie ma frezowanie. Co myślicie na ten temat? Takie firmy są drogie? Czy ktoś z Was wspolpracuje na zasadzie zlecenia z taka firma? Moze cos polecacie? Z gory dziekuje za odpowiedz ;)
#2017-05-12 09:14:29 

pionek

Użytkownik

Witaj, ja tez zlecam firmie hydraulicznej robótki, na które albo moi ludzie nie mają czasu, albo gdy są to wyjątkowe jednorazowe sprawy wymagające oka profesjonalisty. Branża co prawda troche inna, ale ja jestem z takiego rozwiazania bardzo zadowolony
#2017-05-12 10:51:34 

Pępek_świata

Użytkownik

Cześć, frezowaniem w Białymstoku zajmuje się firma taka jak http://br-technology.pl/. Może tam spróbuj. Wiem, że profesjonaliści i pracują na bardzo dobrym sprzecie. Dla stałych Klientów na pewno przewidziane są jakieś rabaty. Pozdrawiam!
#2017-05-12 11:05:33 

Zorro

Użytkownik

Jeśli taich zleceń zbiera Ci się coraz więcej, to wręcz wypada, żebyś podjął współpracę z profesjonalną firmą, a nie zlecał zajęcia znajomym ;) Pozdrawiam!!
#2017-05-12 11:48:04 

Hammster

Użytkownik

: Dzięki za polecenie firmy, już poprosilem o przeslanie oferty :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015