#2017-05-11 04:39:02 

Pępek_świata

Użytkownik

No hej wszystkim. Szukam kancelarii jak w temacie. Mam pewien problem z poprzednim pracodawcą który dopuścił się fałszowania dokumentów pracowników. Przez to do dzisiaj mamy problem z wypłaceniem świadczenie. Znacie może kogoś kto zajmie się dla mnie tą sprawa?
#2017-05-11 06:47:01 

Zorro

Użytkownik

Co się dzisiaj dzieje na tym świecie. U mnie podobny problem, znajomy sądzi się o wypłatę zaległego wynagrodzenia, znajoma posądziła pracodawce o mobbing. Wysyłam ci w wiadomości link do strony, którą polecają moi znajomi. Sam jeszcze nie bardzo zagłębiałem się w temat ale podobno wszystko fajnie załatwione.
#2017-05-11 08:15:29 

AstronautkaA

Użytkownik

Jak interesuje cię ktoś kto dobrze zna prawo karne w Sosnowcu to możesz sobie wejść jeszcze na http://adwokat-baklazec.com/uslugi-prawnicze/prawo-karne/. Ogólnie te wszystkie zagadnienia prawne to są ciężkie sprawy więc ja od razu udaje się do adwokata. Tobie tez tak radze.
#2017-05-11 09:00:30 

Pępek_świata

Użytkownik

Masz rację. Nigdy nie miałem w nawyku sprawdzania rzeczy w internecie a już tym bardziej słuchania opinii na temat prawny. Dlatego właśnie pytałem was o polecane miejsca. Byłem już wcześniej u prawnika na poradzie ale to tylko po to żeby dowiedzieć się jakie mam prawa.
#2017-05-11 10:31:50 

Skompromitowana

Użytkownik

No a co ten prawnik ci powiedział? Nie da się tego załatwić jakoś polubownie? Sama miałam kiedyś problem z pracodawcą ale udało mi się na szczęście z nim jakoś dojść do porozumienia. Jeżeli jest jeszcze jakaś droga poza tym żeby oddać sprawę do sądu to warto spróbować.
#2017-05-11 11:42:20 

Pępek_świata

Użytkownik

Uwierz mi kochana że gdyby się dało to na pewno bym to tak załatwił. Mi też nie jest na rękę chodzić po sądach ale jeżeli nie jestem w stanie się dogadać z pracodawca a przy tym zaniechał swoje podstawowe obowiązki to przykro mi ale łagodniej już się nie da ;)
#2017-05-11 12:07:54 

Opalacz

Użytkownik

Wysyłam jeszcze linki do kilku stron. Sosnowiec to też nie takie małe miasto więc jest tu więcej kancelarii i prawników niż by się mogło wydawać ;) Strony które masz na pw to miejsca o których słyszałem dobre opinie lub osobiście znam pracowników. Może się przyda.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015