#2017-04-13 22:56:35 

ZarąbistaLenka

Użytkownik

Czy w waszych biurach jest klimatyzacja? Uważacie ją za luksus czy za konieczne rozwiązanie?:) Zastanawiam się jak to jest. Pewnie zależy trochę od lokalizacji biura. U nas zazwyczaj temperatura była optymalna, bo biuro było otoczone drzewami, ale drzewa ścięto i teraz słońce pada bezpośrednio do środka, potrafi mocno przygrzać…
#2017-04-13 23:32:56 

AstronautkaA

Użytkownik

Klimatyzacja to konieczność. Nie da się pracować w upale, a polskie lata są coraz gorętsze… Naprawdę nie da się myśleć w takich warunkach. Poza tym to też ma znaczenie dla wydajności sprzętu w biurze i robi lepsze wrażenie na klientach. Uważam, że nie tylko warto, ale wręcz trzeba zainwestować w Klimę.;)
#2017-04-14 01:57:10 

ZarąbistaLenka

Użytkownik

Na sprzęt to też działa? Nie wiedziałam. Z jednej strony zdaję sobie sprawę, że latem jest milej w klimatyzowanych pomieszczeniach, ale z drugiej obawiam się trochę wysokich kosztów inwestycji…
#2017-04-14 03:07:47 

Opalacz

Użytkownik

Koszty nie muszą być wysokie, zresztą da się uzyskać dofinansowanie, jeśli chcesz. Poczytaj sobie informacje na stronie https://klimapoint.pl/, z tego co wiem ta firma to kompleksowa klimatyzacja Śląsk to mój region i widzę, że naprawdę wielu przedsiębiorców udaje się zdobyć dofinansowanie, czy to do klimatyzacji, czy do pomp ciepła… Pracownicy tego serwisu pomagają w temacie.
#2017-04-14 04:21:31 

Skompromitowana

Użytkownik

Pracy w biurze bez klimatyzacji mówię stanowcze NIE.
#2017-04-14 05:53:01 

Lokalokaloka

Użytkownik

U nas klimatyzacja działa od trzech lat, szybko się do niej przyzwyczailiśmy. Generalnie jest lepszy komfort i biuro staje się bardziej nowoczesne. Nawet z punktu widzenia marketingu i obsługi klienta to był dobry ruch, bo klienci latem zawsze są u nas bardziej zadowoleni.;) Można na tym coś ugrać. Klient zadowolony to też lepsze samopoczucie pracownika, mniej stresu.
#2017-04-14 08:00:45 

AstronautkaA

Użytkownik

Daliście mi trochę motywacji, zobaczymy jak się rozwinie sytuacja… W sumie chciałabym nowoczesnego biura z Klimą, gdyby udało mi się pozyskać dofinansowanie byłabym naprawdę bardzo zadowolona.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015