#2017-03-31 05:34:37 

Hammster

Użytkownik

Taka kwestia mnie zajmuje od jakiegoś czasu. Mianowicie chodzi o proejkty różnych budynków użytkowych. Czy wiecie, gdzie można znaleźć jakieś ciekawe? Bo ja tak czasami bym wybudował jakąś altanę czy inny garaż, ale potrzeba do tego projektu, zatwierdzenia, wiecie o co chodzi wszyscy pewnie bardzo dobrze. No więc szukam teraz czegoś takiego i się zastanawiam, z której strony to ugryźć, żeby miało ręce i nogi…
#2017-03-31 07:00:18 

pionek

Użytkownik

Lepiej nie gryź, bo popsujesz :P No po prostu znajdź jakiś fajny projekt i tyle. Na stronie http://invest-center.eu/budynki-uzytkowe/ masz na przykład takie całkiem spoko projekty różnych budynków użytkowych. Własnie garaże, altany, myślę, że to Ci się powinno spodobać i w zupełności wystarczyć, bo tamci architekci nawet do takich budynków przykładają ogromną wagę, żeb to wszystko wyglądało tak jak należy i przede wszystkim jeszcze swoją funkcję dobrze pełniło :)
#2017-03-31 09:31:14 

Pępek_świata

Użytkownik

No ja też kiedyś korzystałem z invest-center.eu i wiem, że oni akurat projekty mają bardzo dobrze, jak człowiek chce coś porządnego na swojej działce postawić. Akurat tutaj możesz mieć pewność, że będziesz miał zrobiony projekt dobrze i porządnie i naprawdę szczegółowo, żeb wykonawca nie miał później żadnych problemów z tym, żeby to wszystko ogarnąć. Jak się chce to się da wszystko zrobić ;)
#2017-03-31 11:29:05 

CorazGrubsza

Użytkownik

Potwierdzam. To biuro architektów ze strony http://invest-center.eu/ naprawdę robi dobrą robotę, o czym ja sama się już wielokrotnie przekonałam, bo projekty zamawiałam już kilka razy i za każdym razem wszystko było dobrze. Poza tym oni też za te proejkty mają naprawdę niskie ceny i dzięki nim się okazuje, że można to wszystko tanio załatwić, a nie tak jak zwykle to bywa, że się nie da, bo hajsu tyle trzeba :/
#2017-03-31 13:23:07 

Hammster

Użytkownik

Dzięki Wam serdeczne za bardzo przyjemną decyzję i za wskazanie mi miejsca, w którym mogę zakupić projekt. Teraz już wszystko raczej powinno mi pójść jak z płatka i tylko czekać na skończenie konstrukcji ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015