#2017-03-23 00:36:54 

pionek

Użytkownik

Witam! Poszukuję firmy wykonującej w miare tanio swoje usługi z zakresu nadzoru budowlanego. Chciałbym rozwinąć działalność swojej firmy, planuję wybudowanie nowej hali, i potrzebuję zaufanej osoby, która w moim imieniu pokieruje całą inwestycją.
#2017-03-23 02:10:43 

Żółta_ciżemka

Użytkownik

Jest taka firma w Poznaniu, która za małe pieniądze dokonuje wielkich rzeczy :) Zajmują się właśnie pilnowaniem i nadzorowaniem działań zatrudnionej firmy budowlanej. Mój brat korzystał z ich usług podczas budowy nowoczesnych warsztatów. Nie pamiętam niestety jak ona się nazywała, ale zapytam brata i dam znać.
#2017-03-23 04:04:07 

Herkules

Użytkownik

Korzystałem z usług firmy, która faktycznie ma pojęcie o swojej pracy. Kompleksowo zajęli się moją inwestycją, dzięki nim nie musiałem obawiać się o to czy wszystko pójdzie zgodnie z planem. Swoją ofertę, dotyczącą nadzoru inwestycyjnego mają na stronie internetowej: http://www.omega-project.pl/nadzor-inwestorski.html, można poczytać i dowiedzieć się jak to wszystko wygląda. Ja z mojej strony mogę powiedzieć tyle, że szczerze polecam ich usługi.
#2017-03-23 05:35:02 

Kaliningrad

Użytkownik

Lepiej samemu doglądać własnej inwestycji, bo jak potem pretensje to do kogo?
#2017-03-23 06:49:28 

pionek

Użytkownik

Dziękuję bardzo, zapoznam się z ich ofertą. Jeśli chodzi o ceny, to faktycznie są aż takie korzystne i konkurencyjne?
#2017-03-23 09:06:59 

Żółta_ciżemka

Użytkownik

Tak! To ta sama firma :) Właśnie rozmawiałam z bratem i polecił właśnie ich do nadzoru budowlanego. Tak jak wspominałam, dokonują wielkich rzeczy za stosunkowo niewielkie pieniądze. Można spać spokojnie i nie martwić się o swoją inwestycję.
#2017-03-23 11:19:40 

Herkules

Użytkownik

Ceny są na serio super, także nie ma powodów do obaw. Według mnie, to najlepszy nadzór budowlany w Poznaniu i myślę, że to nie tylko moje zdanie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015