#2017-02-28 04:50:39 

Jedwabna

Użytkownik

Witam! Mam do Was krótkie i wydaje mi się, że całkiem proste pytanie… Mianowicie chciałabym się dowiedzieć jaki waszym zdaniem jest najlepszy dystrybutor wody na terenie Wrocławia? Macie jakaś sprawdzoną firmę, którą możecie mi polecić z czystym sumieniem? Bardzo zależy mi na kimś sprawdzonym :)
#2017-02-28 06:01:57 

arytmetyczna

Użytkownik

Ja uważam osobiście, że najlepiej jest zamontować sobie taki specjalny filter przy kranie i z tego korzystać zamiast zamawiać baniaki specjalne... Bo to niby koszt jednorazowo większy, ale jak sobie tak policzyć to wszystko to bardzo szybko się taka inwestycja zwraca no i ma się zawsze pod ręką wodę mineralną, zdrową dla organizmu, nie ma dramatu, że się skończy a dostawa za tydzień…
#2017-02-28 08:41:47 

Jedwabna

Użytkownik

Tak, tak. Jest to na pewno jakieś rozwiązanie, ale niestety ja szukam dostawcy do firmy, więc to nie spełni za bardzo swojej roli w tym przypadku, niestety…
#2017-02-28 11:39:26 

arytmetyczna

Użytkownik

Ahaaaa, rozumiem. No to niestety nie mam pomysłu.
#2017-02-28 12:46:18 

AstronautkaA

Użytkownik

Ale ja mam i się chętnie nim podzielę. Jeśli zależy Ci na tym aby dystrybutor wody we Wrocławiu był naprawdę najlepszy to zajrzyj tutaj: http://aqua-serwice.pl/produkty.html. Mają świetną ofertę na różnorodne produkty w tym również dostawę wody do firm, w bardzo korzystnej cenie i bardzo fajnych warunkach. Są bardzo elastyczni, dostosowują się do klienta i zawsze trzymają się terminów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015