#2017-02-03 07:23:27 

Kaliningrad

Użytkownik

Hej, mam własną firme transportową i przydałoby sie troche unowocześnić flotę samochodową, zamiast inwestowac we własne samochody chciałbym je wynająć, podpowiedzcie tylko gdzie to zrobić na preferencyjnych warunkach?
#2017-02-03 08:57:38 

ZarąbistaLenka

Użytkownik

oj kolego masz firme transportową a nie chcesz inwestowac we własna flotę, oj czarno to widze.
#2017-02-03 09:35:56 

GajowyFaustyn

Użytkownik

To Ty się nie znasz, kolega chce unowoczesnic flote i przy okazji zoptymalizować koszty, wynajem długoterminowy aut to normalna praktyka i wiele firm z tego korzysta, mozesz wypozyczyć auta nawet na 2 lata i dłuzej, niektóre wypożyczalnie w Poznaniu oferują nawet możliwosc odkupu takiego wynajmowanego auta na preferencyjnych warunkach.
#2017-02-03 11:49:03 

Hammster

Użytkownik

Z ust mi to wyjąłeś, a tak powaznie zajrzyj na http://wypozyczalnia-borexpo.pl/ i zapoznaj sie z kompleksową ofertą wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych Poznań to główna siedziba firmy, ale swoje oddziały ma też w innych miastach jak Swarzędz czy Opalenica, firma wynajmuje samochody przez całą dobę, wśrod polecanych marek są skody fiaty, a nawet mercedesy. Oferują także samochody zastepcze.
#2017-02-03 12:29:46 

Skompromitowana

Użytkownik

O widzisz tanie auto zastępcze by mnie urządzało, bo ktos we mnie wjechał a potrzebuje auta, zeby jeżdzic z córka na rehabilitację i nie moge takiego zwykłego auta wziąć, jakie oferuje mi ubezpieczyciel, bo musze miec takie większe do którego wejdzie wozek inwalidzki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015