#2017-02-02 07:40:45 

Skompromitowana

Użytkownik

Forumowicze, mam ogromny problem ze znalezieniem odpowiedniej szkoły tańca dla mojej córki, która już od dłuższego czasu prosi mnie o jakieś profesjonalne zajęcia. Nie chodzi mi o zwykłe lekcje tańca, na których nauczy się walca do szkoły, ale o takie profesjonalne, po których będzie mogła wziąć udział w turnieju. Bardzo mi zależy na znalezieniu dla niej odpowiednich nauczycieli, bo wiem, że to jest to co kocha i nie chciałabym, aby ta pasja zgasła w tak młodym wieku.
#2017-02-02 08:49:18 

AstronautkaA

Użytkownik

Rozumiem Cię doskonale. Z moją córką był podobny problem, niby chodziła na zajęcia tańca w szkole, ale to było znacznie za mało. Zależało jej na sportowym podejściu do tańca, na rywalizacji i turniejach. Wtedy znalazłam akademię tańca w Warszawie, nazywa się Rising Stars i zajęcia tam prowadzą naprawdę świetni tancerze, którzy zwracają uwagę na każdy krok, przechył, ruch głowy. Warto zapisać do nich dziecko, bo to nie jest nauka jednego tańca, ale wielu - fokstrot, walc wiedeński, walc angielski, samba, cha-cha i wiele innych.
#2017-02-02 11:22:06 

ZarąbistaLenka

Użytkownik

Potwierdzam słowa koleżanki wyżej. Moje dwie córki też chodzą do tej szkoły i są bardzo zadowolone, zresztą my z mężem też. Co ważne nie są one w równym wieku, więc chodzą do odpowiednich dla siebie grup wiekowych, ale poziom na jakim prowadzone są zajęcia u jednej i u drugiej córki jest adekwatny do umiejętności i bardzo zadowalający.
#2017-02-02 12:16:05 

AstronautkaA

Użytkownik

Dokładnie tak. No i jest możliwość wybrania czy zajęcia mają być indywidualne czy grupowe. Na początek warto wybrać grupowe, aby dziecko się zapoznało i zaznajomiło z innymi, a później warto inwestować w prywatne lekcje i doskonalenie talentu.
#2017-02-02 13:24:38 

ZarąbistaLenka

Użytkownik

W razie czego podrzucam Ci link do strony, na której znajdziesz niezbędne informacje http://www.risingstars.com.pl/oferta/taniec-towarzyski-dla-dzieci. Gwarantuję Ci, że w Warszawie taniec towarzyski dla dzieci ta akademia prowadzi na najwyższym poziomie i nie znajdziesz w stolicy lepszego kursu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015