#2017-01-23 03:56:52 

ZarąbistaLenka

Użytkownik

Hej, wiecie może gdzie dostanę dobrej jakości tace uprawowe w dobrej cenie? Zazwyczaj nie sprawdzałam cen, tylko brałam odruchowo to, co potrzebne, ale to chyba dosyć nierozsądne podejście i warto trochę pooszczędzać.;)
#2017-01-23 06:28:50 

AstronautkaA

Użytkownik

No to było bardzo nierozsądne, jednak naprawdę opłaca się sprawdzać oferty. Nie wiem czy masz firmę czy to tak prywatnie, ale zawsze trzeba przyjrzeć się propozycjom roznych sklepów.:)
#2017-01-23 09:01:13 

Opalacz

Użytkownik

na tej stronie internetowej https://www.growworld.pl/pl/c/tace-uprawowe/167 znajdziesz całkiem dobrą ofertę. Kupuję od nich tace uprawowe na potrzeby swojego biznesu i dobrze sprawdzają się w praktyce, są bardzo funkcjonalne i rośliny rosną jak należy.;) A elastyczne tace są o tyle wygodne, że się łatwo mieszczą – mój ulubiony typ, wolę go od tych tradycyjnych.
#2017-01-23 11:55:58 

AstronautkaA

Użytkownik

Ja używam i elastycznych, i takich normalnych, w zależności od konkretnej potrzeby. I dzięki za link, widzę, że mają tam oba rodzaje w całkiem dobrych cenach. Przy okazji może dokupię sobie nieco nawozów i dodatków mineralnych, bo mam braki w zapasach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015