#2017-01-11 00:33:49 

Kaliningrad

Użytkownik

Witam wszystkich. Czy znacie jakieś tanie i pewne sposoby na wysyłkę przedmiotów z amerykańskich aukcji online? Jak wiecie niektóre serwisy nie pozwalają na wysyłkę za granicę stąd moje pytanie czy istnieje jakieś obejście? Czytałem na jednym forum że są amerykanie którzy za opłatą bawią się w posrednictwo ale szczerze to nie wydaje mi się rozwiązaniem bo co robić kiedy zostaniemy oszukani?
#2017-01-11 03:25:00 

Bogna_z_Bagien

Użytkownik

Też mnie ten temat bardzo interesuje bo jakość naszych europejskich ubrań i kosmetyków jest słaba, nie ma co się oszukiwać. Gdyby mozna było bezpiecznie kupować za oceanem to na pewno bym skorzystała, oczywiście jeśli taka usługa nie byłaby zbyt droga.
#2017-01-11 04:45:07 

GajowyFaustyn

Użytkownik

Jak macie coś do kupienia w Ameryce to najlepiej skorzystać z usługi profesjonalnej firmy pośredniczącej, wysyłam od razu link do opisu kosztów - http://carrierwise.com/pl/ile-kosztuje-przesylka-z-usa-do-polski. Sprawdziłem ich kilka razy bo tak jak piszecie jakość produktów europejskich znacząco odbiega od tych z USA. Nie zdarzyło mi się żeby były jakieś problemy, zawsze dostawałem to co chciałem w krótkim terminie.
#2017-01-11 05:26:58 

Kaliningrad

Użytkownik

Wszystkie sklepy online z nimi wspolpracują czy są jakieś wybrane?
#2017-01-11 06:19:48 

GajowyFaustyn

Użytkownik

Tu masz spis: http://carrierwise.com/pl/sklepy. Nie wiem czy są to wszystkie ale jest ich na tyle dużo że na pewno w którymś znajdziesz to co Cię interesuje. Pierwszy raz w Carrier Wise zamawiałem zegarek, niezbyt drogi bo chciałem się przekonać czy naprawdę go wyślą. Przyszedł w 9 dni roboczych :D.
#2017-01-11 07:54:54 

Kaliningrad

Użytkownik

Bardzo szybko. Niektóre nasze krajowe sklepy nie mają takiego zapłonu ;]. Fajnie ze sie tym podzieliłeś, dzięki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015