#2016-12-20 00:28:06 

Żółta_ciżemka

Użytkownik

Witajcie, moje Drogie!!! Chciałabym zrobić prezent mojemu chlopakowi, chciałabym podarować mu coś dobrej jakości, porządnego. Ma on pracę biurową i głównie nosi marynarki. Pomyślałam, że sweter na przykład z kaszmiru mógłby być fajną alternatywą dla marynarki w okresie zimowym. Czy myślicie, że kaszmirowy sweter to dobry pomysł na prezent? Wiem, że to materiał, który nie kosztuje mało. Nigdy nie miałam nic kaszmirowego i zastanawiam się, czy cena rzeczywiscie jest adekwatna do jakości? Będe wdzieczna za podzielenie sie doswiadczeniami ;)) Pozdrawiam!!!
#2016-12-20 01:17:21 

Jedwabna

Użytkownik

Witaj, kaszmir ju z z samej nazwy kojarzy się z niesamowitym luksusem i elegancją :) moim zdaniem to super pomysł na prezent. Jeśli Cię stać, to kup :D Jestem zdania, że najlepszym prezentem są rzeczy, na które samemu szkoda wydać pieniądze... a sweter kaszmirowy zdecydowanie do takich rzeczy się zalicza. Ja bym była zachwycona, chlopak tez na pewno bedzie.
#2016-12-20 02:07:10 

Pralinka

Użytkownik

Jeżeli chodzi o jakość, to swetry kaszmirowe mozna nosić kilka dobrych lat i nic złego nie ma prawa się z nimi stać. Musisz tylko pamiętać, żeby nie prać go w pralce, wtedy przetrwa całe lata bez zadraśnięcia!!!
#2016-12-20 02:21:29 

Żółta_ciżemka

Użytkownik

Czyli trzeba go prac ręcznie???? :/
#2016-12-20 03:25:40 

AstronautkaA

Użytkownik

Niestety, kaszmir ma to do siebie, ze nie lubi pralki, mozna go w ten sposób szybko zniszczyc... najlepiej recznie, ewentualnie w pralce na trybie ręcznym ale bez proszku i bez wirowania z ustawieniem na najniższą temperaturę.
#2016-12-20 05:18:23 

Pralinka

Użytkownik

Właśnie, z kaszmirem trzeba się obchodzić tak, jak koleżanka wyżej mówi... ja niestety zniszczyłam jeden sweterek w pralce i nie mogłam tego przeżyć bardzo długoooo
#2016-12-20 05:54:13 

Lokalokaloka

Użytkownik

Kaszmir.... cudo, dudo! Lekkie i ciepłe, niesamowicie delikatne, szlachetne i miłe w dotyku są sweterki kaszmirowe, mają swoją cenę, ale warto! Jeśli jestes zainteresowana, to podaje link https://splendear.com/on/odziez/swetry?manufacturer=15 – tutaj jest duży wybór w dobrej cenie. To bedzie wspanialy prezent :)
#2016-12-20 07:32:19 

Żółta_ciżemka

Użytkownik

Bardzo dziękuję! Pozdrawiam!!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015