#2016-12-13 06:56:59 

Pępek_świata

Użytkownik

organizuje tematyczną konferencję w Lublinie i chciałbym wykłady i prezentacje dodatkowo czymś urozmaicić. Macie pomysły na jakieś dodatkowe atrakcje?
#2016-12-13 08:53:12 

Kaliningrad

Użytkownik

może być w sumie występ jakiegoś kwartetu albo zespołu muzycznego (klasycznie lub z domieszką muzyki pop czy rock). Muzyka chyba najfajniej sprawdza się w trakcie tego typu wydarzeń. Możesz ewentualnie pomyśleć o zaproszeniu jakiejś gwiazdy, ale tutaj potrzebne są pieniądze, to jednak kosztuje. Kiedy organizowałem konferencję w Lublinie dodatkowo zadbałem o organizację kącika zabaw dla najmłodszych. To z myślą o rodzicach, którzy chcą brac udział w wydarzeniu, ale nie mają z kim zostawić pociech. Miałem animatorki, które podczas konferencji organizowanej w hotelu http://agit-hotel.pl/konferencje/ w osobnym pomieszczeniu urozmaicały dzieciakom czas poprzez różne zabawy. Dzieciaki tak polubiły Hotel AgitCongress& Spa, że wcale nie chciały wracać do domów.
#2016-12-13 09:09:31 

Herkules

Użytkownik

ja też czasami organizuję konkursy z nagrodami albo loterię fantową. Koncert też jest fajnym pomysłem, ale konkury są angażujące. Ludzie lubią jednak aktywnie spędzać czas.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015