#2016-12-07 19:54:21 

ZarąbistaLenka

Użytkownik

Dzisiaj chciałabym Was zapytać czy mżecie powiedzieć szczerze, z ręką na sercu, że prowadzicie zdrowe życie, bezpieczne dla Was, ekologiczne? Czy dbacie o siebie? W jakich aspektach jest to najbardziej dostrzegalne? Zachęcam do dyskusji.
#2016-12-07 20:53:49 

AstronautkaA

Użytkownik

Jejku, no oczywiście że tak. Mnie najbardziej smuci jak ktoś nie lubi samego siebie i traktuje siebie jak wroga. Trzeba dbać o siebie w różnych aspektach. Nie tylko tych fizycznych, czyli codzienna kąpiel czy makijaż. Ja dbam przede wszystkim o swoją duszę, samopoczucie – aktywność fizyczna, zwłaszcza wieczorem. Wówczas dobrze się zasypia. Kiedyś miałam kłopoty ze snem.
#2016-12-07 22:13:28 

Skompromitowana

Użytkownik

O właśnie, odnośnie snu to ja lubię o niego dbać. Zły sen, albo za krótki – czy też w złych warunkach – może mieć duży wpływ na nasze życie. Dlatego ja zadbałam o odpowiedni materac, także o kołdrę. Jako alergiczka muszę szczególnie na to uważać.
#2016-12-08 00:13:42 

Opalacz

Użytkownik

Jako alergiczka uważać na kołdrę? Moja przyjaciółka jest alergiczką, może pomożesz mi wybrać prezent urodzinowy dla niej? Niech wie, że zależy mi na jej zdrowiu.
#2016-12-08 03:09:12 

Skompromitowana

Użytkownik

Ja myślę, że bardzo się ucieszy :). Jeśli chodzi o pościel dostosowaną do alergików, polecałabym zerknąć na stronę internetową: https://proecodreams.pl/. Zapewniam, iż sklep internetowy Proecodreams ma nazwę adekwatną do swojej działalności :). Poważnie sypiam lepiej. No i nic mnie nie uczula.
#2016-12-08 05:49:03 

Lokamil

Użytkownik

Dla mnie zdrowy styl życia kojarzy się ze zdrowym odżywianiem. To u mnie niestety kuleje.
#2016-12-08 08:44:20 

Lokalokaloka

Użytkownik

O jakość snu muszą dbać nie tylko alergicy. Na stronie internetowje, którą wskazała wyżej koleżanka, znajdziecie fajny artykuł, swoisty poradnik – jak wybrać najlepszą kołdrę. Jeśli dopasujecie wyposażenie łózka idealnie pod siebie i swoje potrzeby, szybko poczujecie różnicę.
#2016-12-08 09:27:22 

CorazGrubsza

Użytkownik

W sumie nie mam nic do zarzucenia sobie, staram się znajdować każdego dnia trochę czasu dla siebie, co łatwe nie jest, wiadomo. No i wysypiam się. Dla mnie jest to podstawa. Niewyspana osoba = niższa wydajność pracy, złe samopoczucie i zły wygląd.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015