#2016-11-09 18:49:12 

Skompromitowana

Użytkownik

Czy przez internet można zamówić banery reklamowe? Jeśli tak to pokażcie mi prosze strone prowadzącą taką sprzedaż i opiszcie krótko jak wygląda przesyłka. Czy nic się nie zniszczy w transporcie, na co uważać itd. Z góry pięknie dziekuje.
#2016-11-09 19:25:47 

pionek

Użytkownik

Mam dosyć spory komis w Poznaniu a w tym roku zamawiałem banery na ogrodzenie żeby ładnie pokryc bok od strony ulicy. Przejrzałem wiele ofert różnych firm, ale najkorzystniej wychodzi tutaj: www.feelartstudio.pl/banery-reklamowe. Poza tym masz wybór róznych typów sprawdzajacych sie w roznych sytuacjach. W transporcie nic nie ma prawa sie zniszczyc bo towar jest dobrze zabezpieczony i tyle.
#2016-11-09 22:08:57 

ZarąbistaLenka

Użytkownik

Zamawiałam w tej firmie firmowe szyldy Poznań bardzo mnie pod tym wzgledem zaskoczył bo nie znałam miasta, a musiałam otworzyć tutaj punkt sprzedaży. W jeden dzień udało mi sie objechac wszystkie agencje reklamowe, porównac oferty no i zdecydowanie ta okazała sie najlepsza. Ceny mają bardzo atrakcyjne, a na jakość nie można powiedzieć złego słowa. Wszystko się solidnie trzyma, a żywa kolorystyka rzuca się w oczy.
#2016-11-10 00:22:10 

Kaliningrad

Użytkownik

Mam pytanie do kolegi od komisu – ile wyniosło Cię pokrycie ogordzenia banerem i jak sie do tego w ogóle zabrać? Mam płot na 180 cm wysokości, długi na około 60 i chciałbym zrobić podobnie. Pozdrawiam.
#2016-11-10 02:44:07 

pionek

Użytkownik

Wejdź na ich strone i zobacz ile mają róznych typów banerów. Co z tego ze podam ci ile wydałem jak moj wybor moze ci sie zupelnie nie spodobać? Napisz maila do obsługi, albo zadzwon i dostaniesz szybka wycene. Prosto i z pierwszej reki, pzdr.
#2016-11-10 04:56:47 

Kaliningrad

Użytkownik

I tak chciałem zadzwonić, ale wpierw orientacyjnie wartoby sie dowiedzieć. W kazdym razie tak jak mowisz, na wiele mi sie to nie przyda, bo zastanawiam sie nad tym banerem odblaskowym. Fajny dawałoby to efekt a do tego dobrze by mnie było widać na wyjazdówce :).
#2016-11-10 07:25:10 

pionek

Użytkownik

Z checia bym pomogl ale kontakt osobisty zawsze najlepszy ;). Moge ci za to powiedziec ze odblaskowe banery są bardzo fajne, ładnie odbijają światło i nie rażą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015