#2016-11-04 00:46:15 

pionek

Użytkownik

Witam. Moja żona od jakiegoś czasu namawia mnie na to, żebyśmy się wybrali na jakąś pielgrzymkę. Mamy odłożoną sporą kwotę pieniędzy, bo chcieliśmy właśnie coś takiego ogarnać i gdzieś sobie wyjechać na nasze stare lata. Żona proponuje pielgrzymkę, ja jakieś zwiedzanie. Da się to jakoś połączyć?
#2016-11-04 01:23:16 

arytmetyczna

Użytkownik

Ja myślę, że się doa. Kiedyś znajoma mi opiowiadała, że pojechała do Japonii na pielgrzymkę i że nie tylko udało jej się przeżyć taką wewnętrzną odnowę duchową, ale też zwiedzić przy okazji sporo miejsc w Japonii, więc się chyba to jakoś połączyć
#2016-11-04 02:45:33 

pionek

Użytkownik

O tak sobie myślę, że Japonia to jest całkiem sprawa. Myślę, że nawet by się udało to jakos zorganizować. No będę musiał o tym jakoś z żoną pogadać i ją na to namówić. Może akurat się zgodzi i razem przeyjemy przygodę życia. No ale trochę jednak z dwóch różnych stron :D
#2016-11-04 05:31:19 

Pępek_świata

Użytkownik

Pielgrzymka w Japonii? No ja jakieś to dziwne. Do czego tam pielgrzymować? Niebardzo jednak to rozumiem. No ale okej ludzie to jednak mają całkiem różne pomysły na spędzanie swojego wolnego czasu i nic mi do tego. Może akurat tam coś będzie ciekawego do odiwedzenia w celach pielgrzymkowych
#2016-11-04 06:23:54 

arytmetyczna

Użytkownik

Oj kolego dziwiłbyś się, do ilu rzeczy można tam dotrzeć i zobaczyć. Taka daleka wyprawa może dać człowiekowi więcej siły duchowych niż nie jedna wyprawa gdzieś w Europie do najbardziej odiwedzanych miejsc przez wszystkich naszyhc pielgrzymów. Każdy robi, co lubi nie oceniajmy ;)
#2016-11-04 09:18:23 

AstronautkaA

Użytkownik

Ja to bym jednak protestowała. Jak chcesz kolego sobie świat pozwiedzać to polecam Ci sprawdzić na tej stronie www.misjatravel.pl/wycieczki-20 jakie są wycieczki dostępne. Może to się okaże o wiele lepsze od czegoś co chcecie szumnie nazywać właśnie pielgrzymką, która pielgrzymką wcale nie będzie.
#2016-11-04 10:25:35 

pionek

Użytkownik

No to już chyba nasza sprawa jak będziemy nazywać to na co się wybieramy. Może być pielgrzymka, może być wycieczka. Ale wszystkie opcje sobie przemyślimy i weźmiemy pod uwagę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015