#2016-11-04 02:53:12 

Zorro

Użytkownik

Szukam niedrogiego sklepu rehabilitacyjnego online w którym dostanę poduszkę ortopedyczną. Zależy mi na dobrej jakości, żeby ta poducha sie nie wygniotła po miesiącu tylko trzymała kształt, a mimo to była wygodna.
#2016-11-04 03:59:02 

Jedwabna

Użytkownik

Cześć! Komfortowe poduszki ortopedyczne z Rehafund są takie jak oczekujesz. Kupiłam najpierw sobie dla sprawdzenia i spało mi się bardzo dobrze wiec wzięłam też dla męża i syna. Szczerze zauważyłam że bardziej się wysypiam, tak jakby noce były bardziej kaloryczne :). Nie wiem jak to inaczej nazwać dlatego mam nadzieje ze rozumiesz o co mi chodzi.
#2016-11-04 06:56:16 

Skompromitowana

Użytkownik

Zamawiałam u nich pulsoksymetr na palec, ciesze się że tak wybrałam bo urządzenie jest bardzo dobrze wykonane, działa dokładnie i bezawaryjnie już dłuższy czas. najfajniejsze jednak jest to ze zaplacilam za nie prawie połowę taniej niż w innym sklepie który znalazłam w sieci.
#2016-11-04 09:12:21 

Kaliningrad

Użytkownik

Fakt, przebitki cenowe mają duże a jakość dokładnie taka sama jak w innych sklepach. Nawet artykuły te same... Zamawiałem u nich trochesprzetu do opieki nad starszą osoba i musze przyznać że nie spodziewałem się że tak niewiele mnie to wyniesie. Nie musze mowic jak potrzebny jest kazdy grosz kiedy w gre wchodzi dobro najblizszych wiec oszczednoscbyla dla mnie bardzo mila wiadomoscia. Pozdrawiam :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015