#2016-10-23 23:42:07 

Herkules

Użytkownik

Witam! Wziąłem się teraz za remont swojego mieszkania i chciałem wszystko sam zrobić, żeby tę ruderę (tak ją sobie czasem pieszczotliwie nazywam) doprowadzić do porządku i móc tam mieszkać bez żadnych przeszkód. Ale jak się okazało, że mam tam takie krzywe ściany, że jak się zabiorę tam za cokolwiek to będzie to po prostu wyglądało źle. No więc sam chyba niebardzo będę mógł cokolwiek zrobić. Znacie kogoś może kto się zna na robieniu takich remontów w Poznaniu i chociaż te ściany będzie mógł mi wyrównać i zrobić tak, żeby wyglądało to dobrze?
#2016-10-24 00:53:17 

Hammster

Użytkownik

No tak, skąd ja to znam. Stare budownictwo blokowo z wielkiej płyty? I wszystko zrobione tak, że nawet nie ma jak poziomnicy przyłożyć, bo się kiwa na wybrzuszeniach :D No straszne, ale tak budowali. Szkoda, że dopiero po latach ludzie to zauważają. No trzeba było po prostu do tego dojrzeć jednak, żeby zauważyć, że to jest problem, z którym trzeba sobie jakoś poradzić. I teraz fachowców sobie trzeba wzywać
#2016-10-24 02:52:58 

Lokalokaloka

Użytkownik

U mnie taki sam był problem. A zauważyłem to jak wieszaliśmy z mężem półke na scianie. Zrobiło się dziwnie, jak prosta deska zaczęła na drugim końcu odstawać centymentr od ściany i niby jak to teraz powiesić? Takie ściany krzywe. No i wtedy właśnie podjeliśmy decyzje o tym, żeby zrobić w domu remont. Na całe szczęście w Poznaniu remonty mieszkań robią firmy, które się na tym dobrze znają, bo z mężem na to czasu nie mamy. Poza tym równanie ścian to nie nasza pasja :P
#2016-10-24 03:04:38 

Hammster

Użytkownik

No mówię, właśnie tak to wygląda. Człowiek na to uwagi nie zwraca, bo nie za bardzo widzi wszystko swoim gołym okiem, ale jak coś trzeba powiesić czy zamontować to dopiero wtedy zauważa i ma obraz tego jak to wygląda.
#2016-10-24 05:29:52 

Herkules

Użytkownik

no dokładnie tak jest. No mam nadzieję, że uda mi się jednak załatwić takich fachowców, którzy bez problemu wszystko to wyrównają i zrobią, zaszpachlują i nie będzie problemu.
#2016-10-24 06:39:26 

Hammster

Użytkownik

W takim razie życzę powodzenia, żeby ten Wasz remont przeszedł szybko i sprawnie
#2016-10-24 09:11:24 

Opalacz

Użytkownik

No i żebyście szybko ściany proste mieli! :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015