#2016-10-17 21:39:26 

Hammster

Użytkownik

Pytanie moje dzisiaj do Was kieruje na temat tego czy można gdzieś kupić jakieś tanie bakalie? Wiem, że ogólnie rzecz biorąc są takie miejsca, no ale ja jakoś nie miałem jeszcze okazji takiego znaleźć. No nie radzę sobie ogólnie ze znajdowaniem takich miejsc i się robi problem. Chciałbym jakoś móc sobie poradzić, no ale jakoś nie daje rady. Na pewno Wy tutaj macie na to jakieś sposoby, co nie? :)
#2016-10-17 23:30:18 

Pralinka

Użytkownik

No pewnie że mamy. Ja już od bardzo długiego czasu robie zakupy w takich hurtowniach z bakaliami, gdzie można w naprawdę dobrych cenach je kupić. I się wcale nie trzeba bać, że coś będzie nie tak, bo wszystko będzie w porządku. Zawsze wszystkie bakalie są świeże, nawet widać, że suszone owoce też dobrze przygotowane.
#2016-10-18 01:51:42 

Hammster

Użytkownik

A to się rzadko zdarza, żeby po bakaliach było widać, że są świeże. Kurcze, to ja tez chce tam zakupy robić. Ale skoro Ty mówisz, że tam jest dobrze, to w takim razie nie mam żadnych uwag i pytań. No może tylko jedno pytanie będę miał. Jak się do tej Twojej hurtowni dostać i jak robić tam zakupy? :D
#2016-10-18 03:53:26 

Pralinka

Użytkownik

Jak chcesz to już Ci mówię. Możesz wejść na stronę bakaliowo.pl i tam sobie zobaczysz, że te na wagę bakalie to jest super pomysł. No wiesz, rzadko kiedy się zdarza, że są takie hurtownie, które się zajmują typowo sprzedazą tylko bakalii, a ta akurat tak. No i dlatego właśnie im się udaje trzymać taki wysoki poziom i do tego ceny też odpowiednio są niskie
#2016-10-18 05:02:00 

pionek

Użytkownik

Wszystko to prawda. Ja na stronie www.bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/orzechy-laskowe-prazone zawsze kupuje orzechy laskowe i mogę rzeczywiście powiedzieć, że takich niskich cen to ja dawno już widziałem, a po drugie to jeszcze ta jakość orzechów i smak są po prostu idealne. Jak domowe :P
#2016-10-18 05:59:30 

Pralinka

Użytkownik

Weź do tego jeszcze dodaj te ich suszone jabłka to się już w ogóle okaże, że to jest jakiś totalny kosmos. No ogólnie rzecz biorąc to się bardzo to wszystko opłaca. Gdybym teraz poznała nagle jakiś inny sklep, to i tak bym zdania nie zmieniła
#2016-10-18 08:58:44 

Hammster

Użytkownik

Bardzo mnie cieszy to, że w ofercie jest również suszony ananas, bo ostatnio z jego dostaniem były ogólnie jakieś problemy. A tutaj go jeszcze można zamiawiać nie dość, że tanio, to jeszcze w ogromnych ilościach
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015