#2016-10-10 22:07:18 

Zorro

Użytkownik

Siema, szukam dobrego, fachowego biura księgowego, która ma doświadczenie w prac z wspólnotami mieszkaniowymi. Chodzi o cała kompleksową obsługę, wystawianie rachunków i faktur, naliczanie odsetek, raporty, usługi ewidencyjne, powiadomienia o stanie mediów, sprawozdania do ZUS, kartoteki właścicieli, roczne spotkania, rozliczenia roczne i tym podobne sprawy. Może ktoś polecić jakieś dobre, renomowane biuro, bo to ostatnie z którym współpracowaliśmy nawaliło na pełnej linii. dobrze, ze w miarę szybko zakończyła się nasz znajomość.
#2016-10-10 22:32:11 

Pępek_świata

Użytkownik

Mogę polecić Akvirtus. To jest najlepsze biuro księgowe jakie znam. Z pewnością fachowo podejdą do tematu wspólnoty również. Ja z nimi współpracuję od kilkunastu lat i zawsze jest wszystko ok. To oni mi przypominają o terminach. Czasami myślę, że dzięki nim moja firma jakoś się kula do przodu ;)
#2016-10-10 23:51:23 

arytmetyczna

Użytkownik

Tak, to biuro jest najlepsze. Mają nawet specjalną usługę dla wspólnot mieszkaniowych. wejdź sobie na tę stronę www.akvirtus.com.pl/dla-wspolnot-mieszkaniowych. Tam masz wszystko opisane i wyszczególnione. Musisz i wiedzieć, ze firma ta obsługuje już kilka wspólnot, wiec mają spore doświadczenie. Z resztą po informacjach na stronie można tez dużo wywnioskować.
#2016-10-11 01:37:52 

pionek

Użytkownik

Jeżeli potrzebne wam doradztwo podatkowe Warszawa słynie z najlepszych doradców w kraju. Podpowiedzą wam jak wybrnąć z trudnych sytuacji. Może jeszcze nie jest za późno. Najlepiej jak najszybciej się skontaktujcie z kimś kto się zna na rzeczy. Pomaże wam się ogarnąć i wyjść na prostą jeszcze przed końcem roku.
#2016-10-11 02:57:04 

Kaliningrad

Użytkownik

Tak to jest, jak się trafi na złego księgowego to potem taka kicha jest. No po prostu masakra. też przez to przechodziłem. najgorsze jest to, ze w sumie nie ma jak takiego sprawdzić, bo przecież po to zatrudniasz, ze sienie znasz na księgowości. A jak już narobi błędów taki księgowy, to za nic nie odpowiada. Teraz mam już spoko księgowego, ale go nie oddam bo jest mój i tyle :P
#2016-10-11 05:02:36 

Zorro

Użytkownik

Super, dzięki za linka.
#2016-10-11 07:46:25 

arytmetyczna

Użytkownik

Nie ma sprawy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015