#2016-09-30 00:50:39 

Kaliningrad

Użytkownik

Witam serdecznie. Taka jedna sprawa mnie tutaj sprowadza. Ostatnio zdecydowałem się na montaż oświetlenia na zewnątrz domu i się tak zastanawiam czy to w sumie jeszcze jest popularne? Zawsze mi się podobały takie wyjścia, a dobrze oświetlony dom świadczył jak dla mnie o klasie i dobrym wizerunku osób, które tam w środku mieszkały. Ale ostatnio jakoś tak nie wiem. Mam chwiejność i w sumie to nie wiem co mam o tym myśleć. Co Wy o tym myślicie może mi powiedzcie.
#2016-09-30 01:22:01 

GajowyFaustyn

Użytkownik

No co my możemy o tym myśleć. Jak dom jest ładny, przed domem ogród i ogólnie otoczenie jest ładne, to warto chyba oświetlać, żeby w nocy to wyglądało jakoś też reprezentacyjne. Moim zadaniem wygląda to dobrze i ładnie, no więc czemu nie? Zawsze warto. Swoją drogą ostatnio udało mi się kupić stateczniki do świetlówek, a byłem pewien, że nie produkują ich już nigdzie, więc jak widzisz wszystko się da załatwić, nawet oświetlenie zewnętrzne ;P
#2016-09-30 04:21:25 

ZarąbistaLenka

Użytkownik

W ogóle mam też ostatnio wrażenie, że coś się w kwesti oświetlenia ruszyło że sie tak pozwole Wam do rozmowy wtroncić. Ja ostatnio ledowe żarówki g9 kupiłam w naprawdę świetniej cenie chociaż do tej pory mi się wydawało, że ich cena była wyzsza. No ale jednak w błędzie byłam, bo obkupiłam cała chate na te żarówki
#2016-09-30 06:34:16 

GajowyFaustyn

Użytkownik

No może rzeczywiście masz tutaj racje koleżanko. Kanałowe oprawy też kupiłem ostatnio jakoś tak taniej jak miałem taką rzecz w domu zrobienia, gdzie właściwie wszystkie lampy i żarówki wymieniałem więc całkiem spoko mi to wszystko wyszło. No i w sumie fajnie.
#2016-09-30 06:44:17 

Kaliningrad

Użytkownik

A możecie coś więcej powiedzieć na temat tego, gdzie niby tak tanio wszystko kupujecie? Bo ja szukam i znaleźć raczej niczego nie mogę zupełnie, a jednak by m bardzo zależało na tym żeby znaleźć
#2016-09-30 08:48:58 

ZarąbistaLenka

Użytkownik

Ja bym Ci polecała wejść na gitmarket.pl i tam sobie popatrzeć, a na pewno nie będziesz zawiedziony tym co tam znajdziesz
#2016-09-30 10:06:10 

Kaliningrad

Użytkownik

Pięknie! Nawet tam znalazłem metalohalogenkowe naświetlacze a już trafiłem nadzieję na to, że je właściwie gdziekolwiek uda mi się znaleźć. Dzięki jest mi tera naprawdę o wiele lżej :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015