#2016-09-27 04:35:34 

Opalacz

Użytkownik

Witam wszystkich! Mam pewien problem. Dowiedziałem się, że muszę jutro jechać po rodziców do Krakowa, a właściwie oni chcieliby ze mną spędzić ten cały dzień na zwiedzaniu i wrócić następnego dnia do domu. Planuję pojechać pociągiem, ponieważ mój samochód jest w kiepskim stanie (głównie zawieszenie). Jeśli chodzi o plan zwiedzania, moja mama uprzedziła mnie, że chce zobaczyć bardzo dużo obiektów. Raczej nie damy rady chodzić cały dzień pieszo po mieście, to dość męczące... No a a komunikacja miejska też swoje kosztuje, szczególnie jak jest się dorosłym i nie ma się już zniżek :( Dlatego wykombinowałem, że wypożyczę jakieś autko do jazdy po mieście. Nie musi być to najnowszy merc czy audica, ale ważne, żeby cały dzień woziło nas wiernie z miejsca na miejsce :) Czy ktoś orientuje się, czy jeśli chodzi o wynajęcie samochodu Kraków ma jakieś ciekawe oferty? Czekam z niecierpliwością na wasze odpowiedzi!
#2016-09-27 07:16:57 

ZarąbistaLenka

Użytkownik

Cześć! Dobrze trafiłeś, tak się składa, że byłam ostatnio w Krk i musiałam coś na szybko załatwić – tylko wypożyczenie autka wchodziło w grę :) Z tym, że nie pamiętam dokładnie, jak ta firma się nazywała... ach ta skleroza :)... wpisz sobie w google na przykład „wynajem samochodów Kraków Balice”, bo pamiętam tylko tyle, że wypożyczalnia mieściła się na tym lotnisku. Ale ogólnie tanio i na pewno skorzystałabym jeszcze raz, a nawet kilka razy :) pozdrawiam
#2016-09-27 09:38:06 

Lokamil

Użytkownik

Autobusy wyjdą ci taniej, po co przepłacać???
#2016-09-27 10:55:39 

Herkules

Użytkownik

Ooo, a ja nawet wiem, jak wyżej wspomniana firma się nazywa :) Wpisuj od razu Master4Car, mój szwagier niedawno się u nich zahaczył w robocie. Mają fajne furki, trzeba przyznać, że robią wrażenie... ale jak zalezy ci na niskiej cenie, to weź małe autko do miasta, jakaś Toyotka może – niezawodne są :) zdaj nam potem relację ze zwiedzania hehe
#2016-09-27 12:49:57 

Jedwabna

Użytkownik

Ja ci mogę pożyczyć auto, bo mąż i tak narzeka, że nie umiem jeździć, więc głównie stoi w garażu i rdzewieje (czasem sobie na zakupy tylko pojadę). Ale to za drobną opłatą, jak coś to pisz wiadomość prywatną :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015