#2016-09-26 11:02:40 

Hammster

Użytkownik

witam wszystkich na tym forum. Przejde od razu do konkretów. Otoz.. poszukuje dobrego producenta toreb papierowych. Szukałem i szukałem po internecie ale wiecie jak to jest, każdy pisze ze jest najlepszy itp. a ja po prostu szukam naprawdę dobrego i taniego producenta, który byłby w stanie w stanie mi to wszystko zaprojektować i ogolnie wyprodukować w większej ilości. Znacie kogos takiego? Takiego z którego naprawdę jesteście zadowoleni itp.? licze na wasza pomoc w poszukiwaniach bo jednak sam nie mogę się na nic zdecydować. Licze na was!!
#2016-09-26 12:52:57 

pionek

Użytkownik

Ja zamawiam zawsze wysokiej jakości torebki papierowe i szczerze mówiąc nie mam z nimi najmniejszych problemów. Znalazłem sobie super stronke internetowa, w której można wszystko zamówić w bardzo przystępnej cenie, także bardzo polecam. Oferują naprawdę bardzo wysokoją jakość wyrobów papierniczych także podwójnie polecam ;)
#2016-09-26 13:13:24 

Pępek_świata

Użytkownik

Ja mogę napisać to samo co kolega wyżej, zamawiam głównie torby szare stąd: www.domapak.com/torby-szare/ i naprawdę są bardzo dobre i ładnie wyglądają. Bardzo dobrze się sprawują i nie mam z nimi najmniejszych problemów. Są trwałe, łatwo się nie niszczą i bardzo fajnie można je właśnie sprezentować komuś w prezencie itp. nie masz co szukać po różnych stronkach od nich się opłaca kupić i tyle ;)
#2016-09-26 13:22:10 

Zorro

Użytkownik

No właśnie tak patrzę, że naprawdę bardzo fajnie wygląda ta oferta na tej stronie internetowej. U mnie też przydadzą się takie torby papierowe i chyba sobie zamówię je na tej stronce domapak.com ;) bo w sumie z tego co widzę to same pozytywy o tej firmie.. to szkoda zmarnować okazje ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015