#2016-09-21 03:53:46 

Zorro

Użytkownik

Cześć! Chciałem sobie zrobić żwirowy dojazd do swojego domu, jednak nie wiem specjalnie, skąd najlepiej brać żwir. Macie jakiś pomysł? Najlepiej, żeby dowozili mi go gdzieś ze śląska, bo jak przyjdzie mi płacić za transport z podkarpackiego, albo skądś, to chyba się zapłaczę.
#2016-09-21 04:22:53 

Herkules

Użytkownik

Heh… Stary, najlepiej to weź zadzwoń do jakiejś żwirowni i po prostu zamów kilka ton żwiru i masz po sprawie. Przyjadą, wysypią i będziesz miał dobry podjazd. Myślę, że tak by było najlepiej.
#2016-09-21 04:49:01 

pionek

Użytkownik

Jeśli chce się mieć żwir o różnej frakcji, to może, a jeśli kolega chciałby o jednolitej frakcji, to najlepiej byłoby się zgłosić do jakiejś profesjonalnej firmy, która może dowieźć właśnie róznej wielkości żwir. Ja osobiście mogę polecić stronę www.wykopiemy.pl/pl/page/kruszywa . Mogą Ci przywieźć kruszywo o różnej wielkości i różnego rodzaju.
#2016-09-21 06:58:06 

Zorro

Użytkownik

A to kolega mi polecał tę firmę. Na jego podwórku układali w Gliwicach kostkę brukową i muszę powiedzieć, że wykonali to solidnie. Sam chciałem u nich zamówić to układanie bruku, a teraz jak jeszcze można kruszywo zamówić, to chyba rzeczywiście skorzystam z ich usług. Dzięki za link! :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015