#2016-09-14 23:34:14 

CorazGrubsza

Użytkownik

Hej dziewczyny. Szukam jakiegoś fajnego i sprawdzonego kremu tak jak w temacie. Moje dziecko ma dość suchą skórę i chcę to czymś załagodzić ale nie chce stosować tanich kremów ze sklepu. Może któraś mama miała podobny problem i poleci mi jakiś fajny krem albo maść.
#2016-09-15 02:28:45 

Lokalokaloka

Użytkownik

Miałam kiedyś podobny problem i znajoma dermatolog poleciła mi specjalny środek do ciała który nazywa się Atoperal emulsja ma za zadanie nawilżać specjalne i wrażliwe typy skór szczególnie u małych dzieci. U mnie wszystko było w porządku, skora nie robiła się czerwona i nie było żadnych oznak alergii.
#2016-09-15 02:44:12 

GajowyFaustyn

Użytkownik

Najgorszy problem to to że często chciałbym coś zamówić przez internet ale nie mam gdzie. Fajna by była jakaś Apteka Bez Recepty i najlepiej internetowa bo wtedy łatwo i szybko można by było zobaczyć jaki lek ma skład i jakie jest jego zastosowanie ;)
#2016-09-15 04:24:37 

Kaliningrad

Użytkownik

Jak to nie ma? Znam sporo takich więc łatwo sprawdzić cokolwiek. Miałem tak w przypadku gdy lekarz przepisał mi Sedatif PC i też jak się później okazało nie mogłem go stosować. W internecie przeczytałem kilka ciekawostek na temat tego leku, skład oraz możliwe uczulenia i okazało się że mógłbym sobie narobić tym lekiem tylko większych kłopotów.
#2016-09-15 06:55:36 

Skompromitowana

Użytkownik

Dlatego też nie ma co brać bezmyślnie wszystkiego co przepisze nam lekarz. Teoretycznie powinniśmy mieć do nich zaufanie bo kto jak nie oni pomoże nam w ogarnięci naszego zdrowia ale prawda jest taka że dzisiaj duża część lekarzy pracuje dla służby zdrowia z czego nie maja zbyt dużych pieniędzy. No i tak to się nakręca :P
#2016-09-15 09:37:57 

AstronautkaA

Użytkownik

Wysyłam ci zdjęcie kremu który przepisała mi pani doktor. Mój maluch miał podobny problem i skora szybko wysychała i robiła się czerwona. Kupiłam taki fajny krem i smaruję te zaczerwienione miejsca i wszystko znika po kilku chwilach ;)
#2016-09-15 11:35:05 

Lokamil

Użytkownik

A mam takie pytanie z innej beczki? Czy wiecie gdzie mogę w internecie sprawdzić aktualne ceny leków. Wiem że każda apteka ma pewnie inne ale na pewno jest to też jakoś od góry ustalone. Z góry dzięki za info :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015