#2016-09-08 01:55:20 

Jedwabna

Użytkownik

Cześć wszystkim! Niedawno zostałam po raz pierwszy matką! Niestety to nie ja uczestniczę czynnie w wychowaniu maluszka, ponieważ to nie moje dziecko. Na razie jestem tylko matką chrzestną :). Jestem jednak bardzo wierząca więc mam ogromną nadzieję, że odegram istotną rolę w życiu młodego człowieka ;). Niedługo odbędą się urodziny mojego chrześniaka. Ja jako mama chrzestna chciałabym oczywiście podarować dla Mikołajka coś świetnego. Jak myślicie, na co powinnam się zdecydować?
#2016-09-08 02:15:55 

pionek

Użytkownik

Najlepsze prezenty dla dzieci zamykają się chyba w dwóch słowach. 1 – zabawki, 2 – ubranka. Zwłaszcza, gdy dziecko jest przecież małe. Chyba, że chrzcicie dziecko jak ma kilka lat, i o takich przypadkach słyszałem gdzieniegdzie :).
#2016-09-08 03:21:11 

Pępek_świata

Użytkownik

Jeśli jesteś wierząca i zależy Ci na tym, by być matką chrzestną nie tylko z nazwy, to może właśnie pójdź do jakiegoś sklepu z pamiątkami religijnymi, i wybierz coś stamtąd. Niedługo będziesz mogła uczyć swojego chrześniaka modlitw. Tylko niech najpierw nauczy się mówić :D.
#2016-09-08 05:34:57 

Jedwabna

Użytkownik

Może nie sprecyzowalam wystarczająco, ale to są urodziny a nie chrzciny. Mikołajek ma dziewięć lat :).
#2016-09-08 07:19:23 

Pępek_świata

Użytkownik

Wobec tego odwiedź sklep internetowy: www.i-puzzle.pl/ . Wybierz jakieś ładne puzzle i najlepiej ułózcie je razem. Może znajdziesz jakieś puzzle z wizerunkami świętych? Puzzle z tysiącem elementów będą chyba najbardziej odpowiednie. Nie są skomplikowane, ale nie należą też do tych puzzli o najłatwiejszym poziomie trudności.
#2016-09-08 07:43:29 

Skompromitowana

Użytkownik

Mój siostrzeniec uwielbia puzzle. Jest w wieku Twojego Mikołaja i mimo to z powodzeniem układa wraz ze mną puzzle złożone z 5000 elementów . Prezent należy dobrać adekwatnie do zainteresowań danej osoby :). Dziewięcioletnie dziecko już prawdopodobnie ma jakieś hobby. Może uprawia jakiś sport? I z tym powinien być związany prezent.
#2016-09-08 08:39:28 

AstronautkaA

Użytkownik

Ja gdy weszłam do sklepu internetowego z puzzlami to od razu przypomniało mi się dzieciństwo. Jest to naprawdę mega sentymentalny, uniwersalny prezent. Nie tylko dla dzieci :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015