#2016-09-01 04:54:30 

Żółta_ciżemka

Użytkownik

Cześć. Od jakiegoś czasu interesuje się modą. Ale nie tak wiecie, że chodzę po sklepach i marzę tylko, co mi się podoba na wystawach ekskluzywnych butików, bo gimnajzum mam już dawno za sobą xD Mnie interesuje taka moda z prawdziwego zdarzenia. Jej całą historię znam już na pamięć, bo dużo czytam książek na ten temat i różnych publikacji, wiem co modne było w poszczególnych latach i w ogóle. Ale teraz mam problem, bo nie wiem co jest modne właśnie teraz w tym momencie. I bym się chciała dowiedzieć jakie znacie w ogóle polskie marki, które są rynku takiego high fashion bo w tym naszym rodzimym punkcie jestem kompletnie zielona
#2016-09-01 06:02:04 

Pralinka

Użytkownik

Fajnie, że coraz więcej ludzi chce poznawać modę, która jest u nas robiona i to jeszcze w takim manufakturowym znaczeniu. Bo wszystkie sieciówki to taki szmelc sprzedają, że normalnie się w głowie to nie mieści. No na szczęście sama też na ulicy widzę coraz więcej dziewczyn, które się jakoś tam starają dbać o siebie i jednak lepsze ubrania nosić. A moda w Polsce rzeczywiście wygląda coraz lepiej i można rzeczywiście nawet sporo poszaleć sobie jak się chce.
#2016-09-01 06:18:37 

Żółta_ciżemka

Użytkownik

No ale właśnie jakie są przykłady tej naszej mody? Bo ja nie wiem, gdzie tego mam szukać i co w ogóle jest warte uwagi w tej chwili. No trochę jest roboty z szukaniem tego, bo na prykłąd jakieś takie drobne salony i zwykłe krawcowe się reklamują jako kreatorki mody, a to normalnie śmiech na sali xD
#2016-09-01 06:43:07 

Lokalokaloka

Użytkownik

Ja znam na przykład taką dobrą markę, która się teraz coraz bardziej wybija. Na przykład na stronie 303avenue.pl znajdziesz ich ofertę. Jakiś czas temu kupiłam w 303 Avenue stylową kurtkę bomberkę i naprawdę ją sobie chwalę. Szczerze mówią to to był chyba jeden z moich najbardziej udanych zakupów w ostatnim czasie i za żadne skarby bym innej kurtki teraz nie kupiła
#2016-09-01 07:20:19 

Żółta_ciżemka

Użytkownik

O tej firmie to jeszcze nawet nie słaszałam, ale jak tak ich zachwalasz to nie mam innego wyjścia, jak tylko samej się teraz przekonać co tam dokładnie mają
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015