#2016-08-23 04:18:17 

Opalacz

Użytkownik

Witam serdecznie. Co u Was? Bo u mnie wszystko po staremu tylko pracy jeszcze więcej niż zwykle. Ale to taki okres teraz. Zawsze w tej porze roku jest urwanie głowy. A oprócz spraw bierzących trzeba jeszcze milion innych rzeczy załatwiać. Na przykład takich jak teraz ta, z którą właśnie przychodzę. Potrzebna mi jest pomoc z wyborem sprzętu do biura. Ponieważ mam na to trochę funduszy, a pracownicy się tylko skarżą, że ciągle wszystko robimy na starym , to postanowiłem trochę zainwestować i dokupić kilka rzeczy, które są potrzebne. Ale właśnie co jest potrzebne do biura?
#2016-08-23 07:13:15 

Lokamil

Użytkownik

A nie pomyślałeś o tym, żeby pracowników zapytać? Skoro oni potrzebują nowego sprżetu to chyba oni będą najlepszym źródłem, które Ci powie, co konkretnie jest potrzebne chyba. Czy się mylę? Mogłbyś ich zapytać czego potrzebują, co im się przyda, co sprawi, że im się bedze lepiej pracowało. A wtedy to wszystko kupisz i wyjdziesz na dobrego szefa, który słucha swoich pracowników i spełnia ich prośby. Proste chyba :)
#2016-08-23 07:54:09 

Opalacz

Użytkownik

No niby masz rację, ale jednak bym wolał, żeby ta inicjatywa wyszła ode mnie :P Na razie tylko do mnie jakieś tam głsydcierają, że jest coś potrzebne. Tak po prostu kupię już zawczasu i ich uprzedzę. Myślę na razie o elektrycznej bindownicy, bo teraz korzystają z takiej zwykłej ręcznej, a to podobno bardzo męczące jest
#2016-08-23 09:29:39 

Pralinka

Użytkownik

Zgadzam się. Ja sama zawsze mam problem z tym, żeby samemu to zrobić niestety. Dlatego muszę o pomoc kogoś prosić, żeby to za mnie zrobił. Też bym chciała, żeby szef u nas taki sprzęt kupił. Ale cóż to tylko strefa marzeń. Teraz dostaliśmy nową Fellowes niszczarkę i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni, bo się nie zacina i działa bardzo dobrze. No i ma duży pojemnik na ścinki, a to ogromny plus też jest, bo można przez cały dzień je tam zbierać
#2016-08-23 11:16:51 

Opalacz

Użytkownik

No racją. Może też kupię nową mała wydajną niszczarkę, żeby mieć gdzie niszczyć te wszystkie dokumenty, które nie przechodzą dalej. No nic, dzięki za Wasze opinie :) Wiem już teraz, jaki sprzęt przynajmniej mam kupić do biura
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015