#2016-08-22 09:16:16 

Zorro

Użytkownik

Witam wszystkich. Chciałbym sobie wstawić basen przy swoim domu. Chcioałbym dotrzeć do firmy, do której mógłbym się zgłosić w tej sprawie. Chodzi m.in. o projekt basenu itp. potrzebuję zlecić dokładny projekt i potem najlepiej, żebym mógł w firmie dokupić dodatkowe akcesoria chemiczne itp. możecie polecić mi jakąś firmę? W ogóle to ktoś na tym forum jest w stanie mi podpowiedzieć coś? Będę wdzdieczny za wszelkie uwagi i pomoc. Pozdrawiam!
#2016-08-22 09:24:23 

Kaliningrad

Użytkownik

Witam. Tak się składa, że mogę Ci coś podpowiedzieć i coś doradzić ;) znam bardzo rzetelną firmę, która się zajmuje właśnie takimi sprawami. Możesz do nich się zgłosić i zlecić budowę basenu ;) jeśli chodzi o budowę basenów ogrodowych, to nie mają sobie oni równych. Jak nie wierzysz, to poczytaj sobie ich opinię na internecie. Mają znakomitą renomę i doskonałe wyczucie. Mijam często jeden basen który zbudowali dla jednej osoby z mojego miasta i powiem szczerze, że niesamowicie mu zazdroszczę. Także jak chcesz taki basenik u siebie, to obadaj ten temat ;)
#2016-08-22 11:09:56 

GajowyFaustyn

Użytkownik

Bardzo dobra jest ta firma baseny-iwo.pl ;) chyba zgłoszę się do nich, żeby zlecić im budowę spa domowego.. może akurat będą mieli wolny czas i podejmą się zbudowania takiego spa dla mojej żony ;) bo to jest jej wielkie marzenie żeby mieć domowe spa w domu.. w sumie sam też bym z takiego pokorzystał jakbym miał okazje.. ;)
#2016-08-22 12:34:30 

ZarąbistaLenka

Użytkownik

No bardzo fajna ta stronka ;) my akurat w domu już od dawna mamy basen, ale często brakuje dobrej chemii basenowej ;) a z tego co widzę, to na tej stronie właśnie też mają bogatą ofertę tego typu produktów. Niewykluczone, że zamówimy z mężem więcej na zapas, bo akurat takie coś często idzie w sporych ilościach ;)
#2016-08-22 13:46:25 

Skompromitowana

Użytkownik

To jest moje ciche marzenie, żeby kiedyś sobie sprawić taki basen przydomowy ;) może w przyszłości akurat znajdę czas, miejsce i środki, żeby sobie taki sprawić.
#2016-08-22 14:29:56 

CorazGrubsza

Użytkownik

o.. ja to samo! Czułabym się jak jakaś bohaterka filmu lub serialu amerykańskiego, hehe :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015