#2016-05-23 07:04:29 

Żółta_ciżemka

Użytkownik

Szukam sklepu, w którym znajdę najlepsze rowery w jednym miejscu. Nie chodzi mi o jakieś specjalistyczne wysokogórskie czy dla kolarzy tylko normalne rowery, takie uniwersalne. Który sklep rowerowy w Poznaniu ma duży wybór? Polecacie jakiś najbardziej?
#2016-05-23 08:03:29 

Pępek_świata

Użytkownik

Wiesz co w sumie jest wiele takich sklepów, bo i rowerzystów jest naprawdę dużo w Poznaniu. Ale ja bym się udał na Twoim miejscu do sklepu rowerowego na Umultowskiej w Poznaniu, jeśli interesujesz się rowerami Le Grand . Mają świetny wybór i naprawdę różne modele w całkiem niezłych cenach. Ja jestem ich fanem i Tobie też polecam spróbować. Poza tym jak czegoś nie będziesz wiedziała to spytaj obsługi- bardzo fajni ludzie i znają się na rzeczy.

#2016-05-23 09:18:41 

Żółta_ciżemka

Użytkownik

Chodzi Ci o ten sklep SuperSportowy.pl? Rzeczywiście, już parę osób, które podgadywałam w tym temacie też mi go poleciło. A co do le Grand- nigdy nie próbowałam ale na pewno się zastanowię- dzięki !
#2016-05-23 09:36:17 

ZarąbistaLenka

Użytkownik

Jest parę polecanych sklepów- wiem że na Dąbrowskiego jest popularny, ten na Umultowskiej też i tam bliżej ronda Jana Nowaka Jeziorańskiego. Niestety nazw ci teraz nie powiem, bo siedzę na telefonie- wygooglaj sobie
#2016-05-23 11:23:00 

Lokamil

Użytkownik

Mi w super sportowym polecili kilka lat temu obejrzenie roweru firmy 3G. Najlepsza decyzja ever!! Mowię ci, sama sobie zobacz. Jak tam pójdziesz do nich i spytasz o ten 3G to ci opowiedzą co i jak, doradzą i w ogóle. Mi tak zachwalali ale byłem na początku tak wiesz, sceptycznie nastawiony ale teraz nie wyobrażam sobie jazdy na innym. Ale nawet jeśli ci ten nie przypasuje to tam naprawdę coś dla siebie wybierzesz, no bo jest ogromne zróżnicowanie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015