#2016-04-11 00:01:54 

Kaliningrad

Użytkownik

Siema. Słuchajcie, głupia sprawa, potrzebuję gwoździ, a nigdzie znaleźć nie mogę. Pewnie pomyślcie, że jestem jakiś głupi czy co, że gowździ znaleźć nie mogę, ale chodzi mi o konkretne gwoździe. Mianowicie gwoździe do betonu. I tych właśnie znaleźć nie mogę. Bo one są takie wytrzymałe i dobre do betonu, a zwykłe gwoździe wbijane do tego betonu jakoś trzymać się nie chcą, pękają, czasami też coś też beton niszczą i nic z tego nie wychodzi, a trzeba tylko naprawiać i roboty z tym więcej niż potrzebne. Może ktoś polecić jakiś świetny sklep, w którym będę mógł się zaopatrzyć w takie właśnie gwoździe?
#2016-04-11 00:59:53 

Pępek_świata

Użytkownik

Jasne. Wydaje mi się, że tutaj sklep.metalzbyt.com.pl/211-do-betonu właśnie znajdziesz takie gwoździe. Jak sam zobaczysz, tam tych gwoździ jest mnóstwo, róże rozmiary, szerokości, długości, różna też wytrzymałość i przeznaczenie. Ale to już doskonale wiesz, więc jak tam wejdziesz i przejrzysz te kilka stron różnych gwoździ, które zostały tam zebrane, to od razu będziesz wiedział, które Ci będą potrzebne. Szperaj, szperaj, wybieraj. I daj znać, jak tam.
#2016-04-11 02:30:05 

Kaliningrad

Użytkownik

Dzięki za ten link. Już tam wlazłem, wybrałem wszystko, co mi potrzebne, więc już zamówienie złożone, teraz tylko będę czekał na dostawę i wreszcie będę mógł działać. Przy okazji znalazłem też świetne narzędzia, dam link, jak ktoś będzie zainteresowany sklep.metalzbyt.com.pl/275-narzedzia, może się to przyda komuś, żeby już nie szukać.

#2016-04-11 04:07:32 

Pępek_świata

Użytkownik

Wow, to rzeczywiście niezły research zrobiłeś. Wiem, że jeszcze łańcuch techniczny można tam znaleźć, a dość wiele osób o to pyta, więc tak na przyszłość niech też się zapisze.
#2016-04-11 06:10:19 

Kaliningrad

Użytkownik

O, właśnie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015