#2016-03-28 21:29:51 

Skompromitowana

Użytkownik

Witajcie, syn w szkole podstawowej już od dwóch lat ma język angielski. Ze względu na to, że idzie mu naprawdę dobrze pomyślałam o tym żeby przygotować go do egzaminów i tym samym żeby otrzymał certyfikat i tym samym zmotywować go do dalszej pracy. Powiedzcie mi czy organizowane są egzaminy z angielskiego dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, jeśli tak to jakie i gdzie się można do nich przygotowywać?
#2016-03-28 22:58:51 

CorazGrubsza

Użytkownik

Hej, bardzo ciekawy temat. Mój syn od roku już przygotowuje się do egzaminu na poziomie podstawowym w certyfikowanym centrum szkoleniowym British Council i za niecałe cztery miesiące będzie miał egzaminy KET w tym że ośrodku. Bardzo jestem tym podekscytowana i już planuję w przyszłym roku aby spróbował swoich sił w egzaminach z angielskiego na wyższym poziomie.
#2016-03-29 01:26:17 

Skompromitowana

Użytkownik

To świetnie, też jestem zainteresowana. Czy mogła byś powiedzieć coś więcej na temat egzaminów KET?
#2016-03-29 03:38:50 

CorazGrubsza

Użytkownik

Jasne. Certyfikat KET udowadnia, że osoba potrafi komunikować się w języku angielskim na poziomie podstawowym w prostych codziennych sytuacjach. Egzamin KET sprawdza umiejętności językowe z mówienia, pisania, rozumienia ze słuchu oraz czytania. Ocenia również poziom znajomości gramatyki, jak również słownictwa z sytuacji życia codziennego. Nie wiem na jakim poziomie angielskiego jest twoje dziecko ale być może poradziło by sobie z egzaminami PET, które sprawdzają umiejętności językowe na poziomie B1 czyli w sytuacjach dnia codziennego jak np. pisanie prostych listów, czytanie artykułów, czy robienie prostych notatek i jest na nieco wyższym poziomie niż KET.

#2016-03-29 06:33:41 

Skompromitowana

Użytkownik

Mój syn jest dopiero w drugiej klasie szkoły podstawowej i myślę, że najlepszym rozwiązaniem było by aby najpierw spróbował swoich sił na wspomnianym przez ciebie egzaminie KET. Dziękuję bardzo z a informacje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015