#2016-03-22 22:07:20 

Lokalokaloka

Użytkownik

Witam, kochani, mam dwójke malych szkrabów, takich niejadków. Nie wiem, jak spowodować, żeby moje szkraby zaczęły jeść, może jakieś specjalne naczynia, co Wy na to? Wiecie może, jakie naczynia dla dzieci wybrać, żeby zachęcić je do jedzenia? Poradźcie coś.
#2016-03-22 22:33:29 

pionek

Użytkownik

To zależy dlaczego Twoje dzieciaki nie chcą jeść, bo może to nie jest kwestia naczyń, tylko braku apetytu, może lepiej skontaktuj się z lekarzem.
#2016-03-23 00:55:38 

Skompromitowana

Użytkownik

A może jeszcze z farmaceutą, przecież małe dzieci faktycznie trzeba zachcęcić do jdzenia, a nie zaraz do lekarza. Jakby wszyscy chodzili z takimi duperelkami do lekarza, to połowa pacjentów to byłyby niejadki, trzeba sobie jakos radzić.
#2016-03-23 03:43:52 

Żółta_ciżemka

Użytkownik

Słusznie, dzieciom trzeba urozmaicać nie tylko posiłki, ale też naczynia muszą być oryginalne. Radzę zajrzeć na stronę liliko.pl/Bloomingville-naczynia, jest to strona fantastycznego sklepu z tam znajdziesz ciekawą ofertę naczyń duńskiego producenta, z pewnością wybierzesz przepiękne kubki, talerzyki czy sztućce, w dodatku bardzo funkcjonalne. Wybierz taki wzór, który sposoba się Twoim dzieciaczkom.
#2016-03-23 06:21:10 

Pępek_świata

Użytkownik

Po co dzieciakom wymyślne naczynia, jak nie chcą jeść, to może jakiś klapsik i zaraz zaczną jeść.
#2016-03-23 09:05:07 

AstronautkaA

Użytkownik

Człowieku, dzieci nie wolno bić, przecież dzieci są różne, jedne mają apetyt, a inne trzeba zachęcać do jedzenia. Ja też uważam, że takie ładne naczynia na pewno będą zachęta do jedzenia. Ja radzę Ci zapoznać się z asortymentem kubków marki Krasilnikoff sklep z tymi kubkami znajdziesz w internecie. Ręcznie malowane kubki w fantastyczne wzory na pewno zachęcaja do wypicia, chocby kakao czy czekolady.
#2016-03-23 11:15:43 

GajowyFaustyn

Użytkownik

A może oprócz naczyń, to skusisz się na fantastyczny domek dla dzieci do przydomowego ogródka, taki oryginalny drewniany domek ze schodkami albo zjeżdżalnią, zrobiony na zamówienie, zapewne sposoba się szkrabom, a jak się wychasaja, to wtedu same będą chciały jeść. Ja swoim dzieciom zmontowałem taki domek i muszę powiedzieć, że to dział..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015