#2016-03-16 05:11:20 

Lokamil

Użytkownik

Witam mam pilna sprawe potrzebuje szybko zalatwic naprawde tani catering wa-wa tylko i wylacznie wchodzi w gre bo firma jest w centrum stolicy. Potrzebuje narpawde na zaraz jesli cos macie to mowcie bo nie moge czegos znalexc tak na teraz. chodzi mi o to ze by jedzenie bylo smaczne zeby bylo go duzo i menu takie bardziej klasyczne polskie

#2016-03-16 06:27:11 

GajowyFaustyn

Użytkownik

Polecam ci poszukać czegoś jdnak w okolicach Warszawy, bo wszystkie firmy ze śródmieścia będą miały już pełne obłożenie i nikt ci nie wyczarujne niczego tak na zaraz. Na przykład gdzieś tam w okolicach zegrza. i powiem ci że też jedzenie będzie tam lepsze bo tam nie ma tkaiej presji i ciśnienia jak w stolicy i też na pewno ci chętnie dowiozą. także nie ma co się ograniczać do centrum
#2016-03-16 09:09:05 

Kaliningrad

Użytkownik

Chodzi ci o taki konkretnie firmowy catering stolica slynie z wielu fajnych firm tego typu ale tak na szybko to ci proponuje też poszukać czegoś na obreżach. Oni i tak działają na całym terenie aglomeracji i dowiozą bez problemu. No i napewno ci i tka wyjdzie dużo taniej bo jednak ci ze ścisłego centrum to się dużo bardziej cenią zresztą wiesz jak jest. My warszawiacy nie mamy łatwo hehe :D

#2016-03-16 11:12:15 

Lokalokaloka

Użytkownik

Ja proponuje tak poprzegladaj sobie duże sale weselne w Warszawie bo przy salach zawsze jest jakas kuchnia a wtym sezonie jest szansa ze nie beda mieli duzego oblozenia a chetnie uruchomia kuchnie i cos zrobia. mowie ci ja tak raz zrobilam i sie wrecz cieszyli z zamowienia :) a ladnych sal w okolicy nie brakuje
#2016-03-16 12:50:45 

AstronautkaA

Użytkownik

ja uwielbiam jedzenie z cateringu zawsze na firmowych przyjęciach się objadam potem jeszcze biorę ciasto do domu i kończę wszystkie koreczki :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015