#2016-02-26 02:54:34 

Opalacz

Użytkownik

Cześć wszystkim. Próbowałem ostatnim czasie zrobić we własnym zakresie siatkę przeciw komarom na drzwi balkonowe, jednak nie jestem z niej zadowolony. Po prostu nie widze możliwości na zrobienie domowymi metodami sztywnego dobrze pasującego do framugi stelaża. Mój szybko się pogiął i przestał być szczelny. Gdzie mógłbym dostać profesjonalną, ale niedrogą moskitierę? Z góry dzięki.
#2016-02-26 05:50:41 

Lokalokaloka

Użytkownik

Hej. Znalazłam bardzo dobrą w tym sklepie: www.tasmuj.pl/. Mój chłopak tez cos probowal sam stworzyc, ale nic z tego nie wyszlo bo moskitiera po prostu wypadla z framugi :P. Trochę poszukałam w necie i udało mi się znaleźć w o wiele lepszej cenie niż w tradycyjnych sklepach. Jednym słowem polecam bo zeby ochronic dom przed tymi szkodnikami potrzeba naprawdę dobrze spasowanych i porządnych moskitier.
#2016-02-26 07:54:29 

Skompromitowana

Użytkownik

Skąd ja to znam :P. Mój mąż tak robił moskitiery ze właściwie mieliśmy wiecej komarów w środku niz zwykle. Nie wiem jak tego dokonał, ale syn nazwał go „Zaklinaczem komarów”. Wkurzylam sie i zamówiłam przez internet. Wszystko w prosty sposób udało się nam zamontować i mamy spokój. Nie ma co samemu sie z tym meczyc, tym bardziej, że moskitiery są o wiele tańsze niż dawniej i nie wydaje mi się aby samodzielna robota pozwoliła coś zaoszczędzić.
#2016-02-26 10:00:28 

GajowyFaustyn

Użytkownik

Też to zauważyłem. Cena za profesjonalne moskitiery jest niższa niż materiały na samodzielną robotę.
#2016-02-26 10:11:06 

Opalacz

Użytkownik

Wielkie dzięki za pomoc :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015