#2015-12-16 04:07:42 

Opalacz

Użytkownik

Siema. Z pytaniem zwracam się raczej w stronę męskiego grona naszego forum. Korzystając z anonimowości naszego forum mogę prawie bez konsekwencji Was zapytać, czy wiecie, jak wydłużyć czas seksu? :P Nie to, żebym narzekał, KOLEGA narzeka i wiecie nie? A tak poważnie, to przyprowadzając dziewczynę do domu nie chcę dochodzić po 5 minutach seksu. Doradzicie jak można przedłużyć sex? Szybkie odpowiedzi mile widziane.
#2015-12-16 06:07:00 

Lokamil

Użytkownik

Uuu stary, no to wtopa, zawsze będziesz kojarzony jako speedy. :D
#2015-12-16 07:03:13 

Opalacz

Użytkownik

Ciekawe ile Ty wytrzymujesz, bolidzie. :P
#2015-12-16 08:20:51 

GajowyFaustyn

Użytkownik

Nie zaśmiecać mi tu forum! No z tego co wiem, to problem ten dotyczy prawie co 3 faceta, więc nie martw się, świat farmaceutyczny już rozwiązanie na Twój problem ma. :P Na pewno pójdź zobaczyć się z jakimś specjalistą, a jeśli chcesz działać na własną rękę, to idź lepiej do apteki i powiedz, że to dla KOLEGI :P. Na pewno nie zamawiaj jakiegoś taniego świństwa z Allegro, bo Ci sprzedadzą tabletki na cholera wie co.
#2015-12-16 09:49:16 

ZarąbistaLenka

Użytkownik

No kolega wyżej ma rację, na Allegro można kupić rózne dziwne rzeczy, a jak jeszcze trafisz na jakąś superokazję, gdzie ktoś Ci wciśnie 1000 tabletek za 50 zł, to prędzej na księżyc odlecisz. W każdym razie mój facet kiedyś mi opowiadał, że on miał taki problem (dlatego ciiii!!! Ja nic takiego Wam nie mówiłam), to stosował jakieś ćwiczenia by powstrzymać wytrysk. Nie wiem, czy rzeczywiście tak było, ale ja na długość spędzanych wspólnych chwil w łóżku nie narzekam. :)
#2015-12-16 11:03:17 

Kaliningrad

Użytkownik

Najlepiej idź do lekarza, on ci powie, co masz zrobić i jakie leki przyjać. Obecnie jest multum środków na przedłużenie stosunku. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. W każdym razie z tym problemem wychodzi coraz więcej facetów i podejrzewam, że jest ich dużo więcej niż jeden na trzech. ;) Dlatego nie przejmuj się, wielu gościom się to zdarza.
#2015-12-16 13:12:33 

AstronautkaA

Użytkownik

No mój brał specjalne tabletki. Wiem, bo kiedyś go przyłapałam. Nie pamiętam nazwy, w każdym razie obraził się na mnie na cały tydzień, bo śmiałam się, że viagrę bieże. :D
#2015-12-16 13:57:52 

Opalacz

Użytkownik

Dzięki wszystkim za odpowiedź. :) Temat do zamknięcia myślę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015